Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nem szeretnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem szeretnek a barátai?

Figyelt kérdés
Kilenc hónapja vagyunk egyutt a barátommal, de még nem volt sok alkalmam "megismerkedni" a barátaival, részben azért is van ez így, mert tobbnyire hétvégenként találkozunk, ugyanis kollégista vagyok és ilyenkor a hétvégéket inkább kettesben toltjuk el. De például a ballagásán és az occse szallagavatóján megismerkedtem 1-2 barátjával és nem hát nem nagyon kedvelnek. Azért is van ez így, mert van úgy mikor konnyen ismerkedek.. de veluk valahogy nehezen ment... még beszélni is alig mertem veluk, nem tudom miért, de egyszeruen lefagytam, annyira szerettem volna megfelelni, mert tudom, h a barátok véleménye fontos..még ezt most a barátom nem is tartja olyan fontosnak, mert elvakít mind a kettonket a szerelem, de egy ido után már biztos fogja ot zavarni, h nem kedvelnek engem.Nemrég volt valami, amit nem akart nekem elmondani ossze veszett két haverjával is, csak annyit tudtam belole kihúzni, h alig várják, h szét menjunk... gondolom le is szóltak engem csak nem akart megbántani.Engem viszont nagyon zavar, h ez így van, szeretnék ezen változtatni.Érzem, h ez az én hibám, h nem kedvelnek.Valamit elszúrhattam :( segítsetek nekem!Nem akarom ot elveszíteni ilyesmi miatt.. Hogyan kedveltessem meg magam?
2011. jan. 3. 22:01
1 2
 1/12 Rendesfiú/19 ***** válasza:
100%

De aranyos vagy:)

Biztos, hogy nem hagy el téged ilyen miatt. Főleg akkor nem, ha szerelmes beléd. Húzd ki a barátodból, hogy miért nem kedvelnek, és akkor könnyebb dolgod lesz:)

2011. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat nem erről szól! Nem fog elhagyni azért, mert nem igazán kedvelnek a barátai, ha szeret. Különben is nem bunkó voltál velük, egyszerűen nem jött össze az ismerkedés.

Nálunk az van, hogy a barátoknak, sőt a családtagoknak is, el kell fogadniuk, hogy mi már összetartozunk. Ha igazi barátok, akkor emiatt nem próbálnak meg vitát gerjeszteni, inkább megpróbálnak megkedvelni. Nem igazi barátokra meg mi szükségetek?

2011. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet.. csak annyira zavaró, h mások ennyire ellenunk vannak.
2011. jan. 3. 22:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem se nagyon kedveltek a barátom haverjai..:S és tudod miért?? Mert velem többet volt mint velük és én"elvettem tőlük"xĐ meg,mert sehova nem ment pl..: disco,csojozni stb..:D De már megkedveltek és ha baj van segítenek nagyon jóba lettem velük:)
2011. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Aszem nálunk is hasonló a helyzet :) most már nincsenek disco-k.. sot a barátom még rá tett egy lapáttal a dolgokra azzal is, h múltkor mikor megkérdezték a haverjai, h ugye csak akkor josz ki,h ha csajod nem ér rá? akkor simán rá válaszotlta, h igen :)másképp biztos, h már rég velem lenne... nah de mind1 is... és hogyan sikerult ilyen jóban lenned veluk?
2011. jan. 3. 22:33
 6/12 anonim ***** válasza:

Eleinte nyilván mindig együtt vagytok amikor tehetitek, de nem kell túlzásba vinni. Ha nem haverokról, hanem tényleg barátokról van szó, akkor tényleg egészségesebb ha jóban vagy velük, nem utálnak, és nem szakítod el tőlük teljesen. Szerintem az lenne a legjobb, ha legalább az egyikkel megpróbálnál beszélni és összehozni egy közös beszélgetést vagy valamit, és megkérnéd hogy mondják el mi nem szimpatikus benned. Aztán elmondanád hogy te szereted a barátjukat és ő boldog veled, hagyják hogy így legyen, ne legyen viszály, és megígéred hogy nem fogod korlátolni a pasid.


1 valamit elmondok: egy férfinak ha van több IGAZ BARÁTJA, akkor azok nagyon fontosak neki, és a legtöbb esetben teljesen ugyanolyan értékű a véleményük mint a barátnőnek. Egy fiút sem szabad elszakítani a barátaitól, vagy féltékenykedni mert pl a barátoknak nincs bnője és biztos csajozni mennek, vagy akármi. Sajnos az a helyzet, hogy ha igaz barátai vannak azok valószínűleg örökre megmaradnak, viszont te nem biztos. És a fiúk nem olyanok mint a lányok, hogy hónapról hónapra változik a baráti kör mert most erre sértődtek be, most meg arra...

2011. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, h eleinte próbáltam a barátomnak is mondani, h menjen el a barátaival nyugodtan ide-oda :) neki viszont úgy jott le, h én kuldom ot... discoba is... és rosszult esett neki, gondolom azért, mert azt hitte, h nem féltem vagy ilyesmi. Aztán most már csak finomabban szoktam megemlíteni a dolgokat. Még a szilvesztert is kulon toltottuk, o elment discoba, erre a barátja egybol azt kérdezte, h nem e csalt meg? :/ én tényleg nem akarom ot elszakítani a barátaitól, hiszen nekem is fontosak a barátaim... tudom, h neki is azok ..... csak olyan tanácstalan vagyok :( tényleg nem tudom,h legyek veluk jóban...:/
2011. jan. 3. 23:08
 8/12 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 22:27 vagyok

Hát úgy,h nem akartam megfelelni nekik és csak adtam önmagamat én amúgy jobban elvagyok fiúkkal mint lányokkal,ezért sok lány utál:DD Azt mondják velem akármiről ellehet beszélgetni nekik a főtémájuk:Sex,és a KOCSIK:s:DDD Ne akarj megfelelni és jólesz minden:)

2011. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
valahogy megpróbálok majd beszélni az egyikkel...csak fogalmam sincs, h melyikkel lehetne komolyabban beszélgetni..de majd kitalálom :) koszonom szépen a tanácsokat :) foleg az utolsót, mert tényleg sokat segített :)
2011. jan. 3. 23:13
 10/12 A kérdező kommentje:
vagyis az utolsó elotti :) de az utolsó is jó :)adjam onmagam:) oké :) megpróbálom :)
2011. jan. 3. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!