Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúkat mennyire érdeklik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat mennyire érdeklik a lányok frizurája?

Figyelt kérdés
Főként a kiszemelt lány hajára gondolok. Baj, ha kicsit régebbi stílusú, vagy nem nézegeti a csaj folyton a haját, hogy jaj, összekócolódott-e, vagy eléggé rendezett-e?
2011. jan. 3. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem eléggé fontos, az nem baj ha régebbi stílus, ha jól áll:D. Csak az a lényeg hogy jól álljon, nem fontos hogy kövesse a trendeket, nekem legalábbis
2011. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem sokkal jobb ha normális,ápolt a lejányzó haja,én legalább is jobban megsasolom,nekem sokat számít a szép hosszú fekete haj pl :P:)
2011. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Rendesfiú/19 ***** válasza:
csak ne legyen rövid:D más nem nagyon zavarna
2011. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekem nem számít, csak hogy jól álljon neki.
2011. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Érdekel hát, speciel nekem a rövid és a göndör haj nem igazán jön be.Mondjuk hullámos lehet csak a túl göndör nem jön be.
2011. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nekem eleg fontos h milyen a haja egy lanynak....legyen apolt, gondozot, es en szemely szerint nem szeretem ha megvan tincselve. A kiengedett termeszedes hajat szeretem, persze lehet sajat stilusa
2011. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam kimondottan azt nézni, csak annyi az elvárásom hogy ne legyen kopasz, punk stb. szóval szélsőséges. Nem tartozik az elvárásaimba hogy ilyen vagy olyan haja legyen. Persze attól még bejön ha egy lánynak szép haja van, de ez nem mindenkinél ugyanazt jelenti. Szeirntem nincs olyan hogy ideális haj, van akinek ez, van akinek az áll jól. Ha jól áll az illetőnek amit visel az plusz pont, olyat meg még nem nagyon láttam hogy feltűnően rosszul állt volna neki, az előbb említett szélsőségeken kívül.


17/F

2011. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva egy lányon (szerintem) nem a haj meghatározó. Egyetértek, 20:53-assa, hogy jöhet bármilyen frizura, csak ne kopasz/túl rövid/punk. Szerintem az, hogy valakinek hogy áll a haja, az legtöbbször az adott lánynak probléma, mert a fiú soha sem azt nézi (hanem a lányt, aki természetesen nagyon csinos :) ).
2011. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket. :)
2011. jan. 4. 16:50
 10/10 anonim ***** válasza:

kb semennyire, nem kell jól kinéznie a lényeg hogy ne álljon rosszul :)

Na ezt jól megmondtam :D

2011. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!