Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged bántana, szólnál érte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged bántana, szólnál érte?

Figyelt kérdés
Az élettársad azt a láncot hordja azzal a medállal, amit az ex csináltatott a kedvenc focicsapat címerével.
2011. jan. 3. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez semmit nem jelent. Lehet pusztán tényleg maga a nyaklánc & a medál tetszik neki. De ha ennyire zavar, csináltass neki egyet te is, és kérd meg hogy inkább azt hordja =) Lehet hülyeség, de ha te ettől nyugodtabb leszel...
2011. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem rólam van szó.Egy ismerősnél tünt fel, és meglepődtem.
2011. jan. 3. 19:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség vagy sem, engem zavarna, pedig nem vagyok féltékeny típus.
2011. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

kicsit bántana az biztos, de nem csapnék érte balhét...

ha belegondolok sztem énis fogom hordani a láncot amit barátomtól kaptam , ha netalánán szakitanánk akkoris...

2011. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel focicsapat emblémájáról van szó, szerintem nem kötődik már hozzá emlék a volt nőről. Ha egy cuki szivecske lenne, az nyilván más, mert az egy szimbólum. Ezt viszont tényleg szeretheti, nem az emlék miatt.
2011. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem zavarna.Mivel lány vagyok és imádom a focit,megérteném,hogy nem a csaj miatt,hanem a csapat miatt.s olyankor egy férfinak a szeretett csapata többet ér,mint egy csaj,meg a csaj emléke.

18L

2011. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha valami különleges alkalomra kapta. (Pl.: Évforduló.)

Ha valami olyan üzenet járt mellé, hogy ezt azért kapod, mert "Nagyon Szeretlek." "Hogy mindig emlékezz rám." "Mert Te vagy életem szerelme."

Akkor igen, zavarna, mert tudnám, hogy ez nem csak egy figyelmesség volt, ajándék valami olyanról, amit tudom, hogy a párom szeret, hanem tipikusan az az ajándék, amit azért adunk a másiknak, hogy érezze, hogy mennyire szeretjük, és örökké emlékezzen is erre.


Különben nem.

2011. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak tetszik neki a lanc,ennyi
2011. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nos, ez egy karácsonyi ajándék volt neki.

Csak nemrég össze futottam vele, és csodálkoztam, hogy a volt élettársa ajándéka van a nyakában, mikor már van neki más.Aki miatt szakított a másikkal.

2011. jan. 3. 20:22
 10/11 anonim ***** válasza:

én még középsulis ballagásra kaptam füllbevalot az akkori pasimtol-nagyon nagyon megtetszett anno a kirakatban-és mai napig ezt hordom."éve h ballagtam, az exel meg tavaly augban szakitottunk..

Horodm, mert nagyon tetszik ennyi

2011. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!