Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSETEK! Mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK! Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

1 éve van hogy külön vagyunk, egyszer ő szakitott aztán én. Nem találkoztunk kivéve most 11 honap különlét után, 2 hétvégén pár órára öszefutottunk. Csak beszélgettünk, se csók, se egyéb. Aztán ismét nem beszéltünk és nem találkoztunk. Uj év első napján rámirt msnen és beszélgettünk egész nap. Bokolt, kedveskedett, mondta hogy rájött hogy nem jó egyedül tölteni az ünnepeket, hogy szeretne barátnőt ( miota szétmentünk együnknek sem volt senkije ). Utána pedig még azt is mondta, hogy hiányzok neki és este sokat gondol rá milyen jo volt mikor együtt voltunk. Nem tudtam hova tenni ezt az egészet és rákérdeztem mit akar ezzel ? a válasz :


" nem tudom, azt hiszem, hogy nem vagyok beléd szerelmes, de amikor multkor együtt vtunk és dumáltunk, alig birtam megállni, hogy ne csokoljalak meg, nagyon szép voltál, meg komolyabb is, de nem tudnám veled ujrakezdeni ugy érzem, mert nem birnám ki, ha mégegyszer szakitanánk, vagy ha nem tudnálak megszeretni.. "


erre persze én is azt irtam, hogy nem vagyok belé szerelmes, hiszen nem is találkoztunk az évbe szinte..pedig én érzek iránta még mindig valamit.. és ujra kezdeném vele ugy érzem.


Szerintetek mit csináljak ? 2 hét mulva találkozunk. Ti mit gondolnátok ebből ?? Mit tennétek ??


2011. jan. 3. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Hagyd, ő már a múlt, és a múlt árnyait hagyni kell, elmúlni.

A te jövőd nem lehet ő, csak egy ideig fellángoltál utána, de ez nem szerelem, hanem csak a múlt kísértő árnyai.

2011. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok
2011. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18L / 20/F én a lány vagyok természetesen.. :D
2011. jan. 3. 17:55
 4/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Ha annyira kell neked, és úgy érzed most menni fog szakítás nélkül....akkor miért ne?

Gondolom tudod miért szakítottatok legutóbb és tanultál az esetből. Amúgy szerintem ő is érez valamit irántad...;)

2011. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
másfél évig vtunk együtt és az Ő egyetemi élete tette tönkre az egészet, de gondolom azota rájött, hogy nem ugy mennek a dolgok ahogy képzelte.. mert erre tett utalást is már :S
2011. jan. 3. 18:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Élvezném az életet és lefeküdnék vele.

Még ha nem is lenne újra komoly kapcsolatotok, akkor is maximum ott lennétek egymásnak és ez több is lenne mint egy sima szexkapcsolat, mert van közös múltatok.

2011. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!