Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy pár nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy pár nap alatt elmúlnak az érzések?

Figyelt kérdés

A párommal sokat veszekedtünk,kifordultunk önmagunkból,szakítottunk.Jóban maradtunk,barátok vagyunk,találkozgatunk.1 éves kapcsolat.Szerelmes voltam.

Lehetséges az,hogy elmúlnak az érzések pár nap alatt?

Egyik pillanatban hiányzik,szeretem,a másik pillanatban már nem érdekel,és inkább az utóbbi dominál.

23L 29F


2011. jan. 3. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretted igazán, akkor lehetséges.
2011. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon szerettem,bármit megtettem volna érte :\
2011. jan. 3. 16:15
 3/6 A kérdező kommentje:
és napokig rendesen sírtam,és még tegnap is nagyon hiányzott,de ma reggel úgy ébredtem,hogy már nem is érdekel. nem értem :S
2011. jan. 3. 16:18
 4/6 anonim válasza:
szerintem felejtsd el és keress olyant aki mindig érdekel, nem csak egy-egy olyan napon.
2011. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

majd visszajön az érzés :)

normális érzésű ember nehezen felejt

2011. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Velem is volt már ilyen. Később biztos visszajön majd a fájdalom:(
2011. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!