Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha letagadja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha letagadja az érzéseit?

Figyelt kérdés
Barátommal szakitottunk azt mondja hogy azért nem szeret, de egyértelmű hogy ez nem igaz, ezt mindenki látja rajta. Mit tegyek hogy a valódi érzéseit elmondja?
2011. jan. 2. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én exem is ezt csinálja. Jah, meg sérteget.
2011. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ismerős, ő is ugyan ezt teszi.. bunkózik..:/
2011. jan. 2. 21:25
 3/6 acel ***** válasza:

Ha sérteget, bánt akkor dögöljön meg, nem szabad így végezni egy kapcsolattal!

Biztos vagy benne hogy nem mond igazat, de neked nem akarja elárulni az érzelmeiről semmit akkor sajnos nem sokat tehetsz :( az exem végighívogatja az ismerőseimet, nem tudom hogy van-e értelme... szerintem nincs. 22f

2011. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindig más fiúrol beszéltem stb.. csak h lásam h féltékeny.. de mindig azt láttam rajta hogy nem érdekli.. gondoltam ha zavarja ak szeret:$ de nem láttam rajta.. aztán utána rájötem h mert ő magába tartsa.. szal nem csodálom h nem mondja el az igazat.. akkor is inkább halgatott mindig.. mostmeg olyan mintha félne v mitől és azért nem mondja..:/
2011. jan. 2. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi értelme annak, hogy valaki más fickóról beszélsz az exbarátodnak. Ugyanígy annak sincs, hogy ő más lányokkal hencegjen neked. Ez baromi rosszul esik mindkét félnek, annak is akinak hazudnia kell, és annak is, aki hallgatja. Szétmarja a kapcsolatot és megutáljátok egymást.

Van erre egy taktika, ami kicsit szemét, de jobban működik, mint a fent leírtak. Hívd fel, mond el, hogy mit érzel. ne akard, hogy közölje, hogy viszontszeret. Aztán hagyd főni kb. 3-5-7 napig a saját levében. Ha pont rossz passzban van azalatt az idő alatt, akkor a hatás még jobb lesz. Mindenesetre megkérdőjeleződik benne minden, és ha tényleg még érez is valamit, akkor megtörik. Aztán már csak kicsit kell ügyeskedned, és visszamegy hozzád(de legalábbis elmondja, hogy mit érez).

Vigyázz, mert ha rájön, hogy taktikázol, akkor tönkremegy minden, és bukod az egészet.

Azért ne tartsatok taktikázós bunkónak :)

19 F

2011. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönööm:)

bár közbe itt is alakultak adolgok ráköszöntem abba a pillanatba közölte h felejtsem el nézem levögnek és letitott msnről meg minden honan.. nem tudom h mi üthetett belé.. bnömel üzentem neki normálisan h rendben elfelejtem legyen boldog ezt kivánom neki stb ere elkedezet velem megint bunkozni összevesztünk és innentöl ugynézki nem beszélünk:/ csak nem tudom h mi történt hirtelen tegnap még öleltem buliba ma meg ráköszök és többet látni e akar..:/

2011. jan. 2. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!