Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy megcsöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy megcsömörlöttetek? (lent. )

Figyelt kérdés
Voltatok már úgy, hogy túl sokat foglalkoztatok a párotokkal, munkátokkal, stb., és ehhez képest túl keveset magatokkal, és emiatt megcsömörlöttetek, megfásultatok egy kicsit és megfakult bennetek a szeretet és az abból fakadó türelem?
2011. jan. 2. 20:37
 1/3 acel ***** válasza:

Igen, de nálunk nem ez volt a szakítás oka, viszont ha túl sokat foglalkozol a pároddal és nagyából mindent eltűrsz és alkalmazkodsz, akkor egy idő után ez kiöli a szeretetet, elveszted azt amiért szereted. Sajnos ez ilyen,

Kis szünetekkel, pihenéssel helyrehozhatod megad, legalábbis ennél jobb ötletem nincs, a másikat meg kipróbáltam, mert nem akartam (azóta se) bántani azzal, hogy már mindenben csak a hibát kerestem, mert türelmem az nem igazán maradt. Időben: türelem, szeretet, szerelem ami megszűnt. 22f

2011. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
írd le a korod és nemed, így praktikusabb tanáccsal tudnánk ellátni.
2011. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy éreztem már úgy, hogy túlságosan megfojt a szerelmével, amiről szegénykém nem tehet, hiszen már betegesen szeret, annyira függővé vált attól amit érez irántam. És ez odavezetett, hogy kicsit "szabadulni akartam" levegőhöz jutni, próbáltam kevesebbet találkozni, és másként viszonyulni hozzá, kezdtem egyre jobban a rossz tulajdonságait látni és előtérbe került a sok sok boldogság és szép emlék mellett mindaz, ami nem olyan volt, amilyennek lennie kellett volna és ennek meg az lett a következménye, hogy szexuálisan is megváltoztam, irtóztam még a szex gondolatától is. Aztán két hétig nem találkoztunk, pedig nagyon hiányzott és vágytam nagyon rá, de jó volt a nyugalom, és feltöltődtem tőle és volt időm gondolkodni és átértékelni önmagam és a kapcsolatom és mindez erőssé tett és az újabb első találkozáskor újra a régi voltam. Mert már az önbizalmam is elveszett előtte, hiszen annyira nyomulósnak és túl magabiztosnak éreztem őt, ami engem már inkább félelemmel töltött el, úgy éreztem nem vagyunk egyensúlyban és egyenrangúak mint előtte. De most minden rendben és csodálatos újra az életünk.
2011. jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!