Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha azt mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha azt mondjátok egy fiúnak, hogy jó fej, akkor?

Figyelt kérdés
lehet azért van, mert nem meritek a szemébe mondani, hogy bejön nektek, vagy csak barátságot akartok? Nekem van egy leányzó aki ezt mondta, de én úgy veszem rajta észre, hogy bejövök neki, csak kíváncsi vagyok, hogy nálatok lehet-e mögötte ilyen jelentés...
2011. jan. 2. 18:41
1 2
 11/11 YukiKomatsu válasza:
Hát akkor szerintem az első pár mondtad érvényes de nem mondom biztosra nem ismerem.Ha majd úgy érzed "jeleket" küldd akkor lépj.
2011. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!