Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha azt mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha azt mondjátok egy fiúnak, hogy jó fej, akkor?

Figyelt kérdés
lehet azért van, mert nem meritek a szemébe mondani, hogy bejön nektek, vagy csak barátságot akartok? Nekem van egy leányzó aki ezt mondta, de én úgy veszem rajta észre, hogy bejövök neki, csak kíváncsi vagyok, hogy nálatok lehet-e mögötte ilyen jelentés...
2011. jan. 2. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pont nem olyan Lány vagyok, aki nem meri bevallani egy srácnak, hogy tetszik nekem. :D Aki jófej, az jófej, így nagy a valószínűsége,hogy több esélye van nálam, mint a nem jófej srácoknak. Ennyi....
2011. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Háát ahogy mondja :D te ismered és te érezheted igazán h hogy szokott veled beszélni és h amikor ezt mondta h mondta :D de azért ha összejön sok sikert :)))
2011. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzövel aki jófej az jó fej ennyi:D
2011. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szamóca. ***** válasza:

hát...

szerintem inkáb kérdezz rá:D ne magyarázd bele, én mondjuk akkor mondom ha jófejnek tartom, és slussz semmi hátsó szándék.

2011. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

lehet mindkettő. tarthat jófejnek, miközben be is jössz neki, csak azt így nem mondja ki.

de tarthat jófejnek, azért mert jófej vagy, de semmi "hátsószándék".

józan paraszti ész.

2011. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Funktasztikus ***** válasza:
nekem már mindenki mondta:D..aki jofej az vicces lehet vele hülyéskedni nem bunkó...(magambol kiindulva nem mindig):D
2011. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Attila a keresztneved? :)
2011. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem:)
2011. jan. 3. 15:43
 9/11 YukiKomatsu válasza:

ez abszolút minden lánynál másképp van.Vannak azok akik nem merik bevállalni és célozgatnak inkább olyannal, hogy jó fej vagy,nem ilyennek gondoltalak, azt hittem bunkó vagy stb.:De vannak olyanok akik megmondják a szemedbe ha valamit akarnak tőled a jó fej valamikor tényleg csak annyit jelent hogy jó fej kész de kapcsolat szóba sem jöhet.

Te ismered vissza húzodóbb vagy nyílt és spontán?

2011. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
valahogy a kettő között. inkább visszahúzódó.
2011. jan. 5. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!