Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, nem értem?

Figyelt kérdés

Nemrég kérdeztem egy sráccal kapcsolatban, akivel találkozgatok. A srác fiatalabb nálam. Nekem van egy rossz kapcsolatom, gyerekem.


Nem volt semmi köztünk (szex pl.) mert azt mondta szeretne megismerni és nem arra megy hogy megdugjon.


Szilveszterkor külön buliztunk, de előtte összefutottunk. Azt mondta hogy hagyjam el a barátomat és akkor szeretne komoly kapcsolatot. A lányommal elvolt, azt mondta hogy lesz egy mostohalánya....


Utána ment bulizni én meg haza a gyerekkel.


Tegnap csak pár szót váltottunk délután a Facebookon, mert mondta hogy megy vissza aludni.


Most beszéltünk... és azt mondta hogy átgondolta és ez nem fog menni. Ez nem működhet. Amikor kértem, hogy mondja el mi a baj akkor azt mondta nem megy és kész. Nem másik nő miatt van, ebben szinte biztos vagyok.

Mondtam, hogy beszéljünk személyesen, mert most így Facen elég gáz, de azt mondta nem akar se telefonon se személyesen találkozni.


Kicsit magam alatt vagyok.


Mi lehet a baj mit gondoltok?


2011. jan. 2. 12:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést nem te tetted fel tegnap véletlenül?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!