Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, nem értem?

Figyelt kérdés

Nemrég kérdeztem egy sráccal kapcsolatban, akivel találkozgatok. A srác fiatalabb nálam. Nekem van egy rossz kapcsolatom, gyerekem.


Nem volt semmi köztünk (szex pl.) mert azt mondta szeretne megismerni és nem arra megy hogy megdugjon.


Szilveszterkor külön buliztunk, de előtte összefutottunk. Azt mondta hogy hagyjam el a barátomat és akkor szeretne komoly kapcsolatot. A lányommal elvolt, azt mondta hogy lesz egy mostohalánya....


Utána ment bulizni én meg haza a gyerekkel.


Tegnap csak pár szót váltottunk délután a Facebookon, mert mondta hogy megy vissza aludni.


Most beszéltünk... és azt mondta hogy átgondolta és ez nem fog menni. Ez nem működhet. Amikor kértem, hogy mondja el mi a baj akkor azt mondta nem megy és kész. Nem másik nő miatt van, ebben szinte biztos vagyok.

Mondtam, hogy beszéljünk személyesen, mert most így Facen elég gáz, de azt mondta nem akar se telefonon se személyesen találkozni.


Kicsit magam alatt vagyok.


Mi lehet a baj mit gondoltok?


2011. jan. 2. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jól sikerült a buli és megismerkedett valakivel.
2011. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Több oka is lehet. 1. Túl öreg vagy hozzá, így nem akar veled szégyenkezni mások előtt. 2. Nem akar bébicsősz lenni, mert ő még nem érett az apaságra. A mostohaapaságra sem. 3. Nem akarja, hogy a gyerek kettőtök közé álljon. Pl.: ő fiatal, veled lenne, de a kölök mindenben korlátozna a téged és ezzel együtt őt is. 4. Tényleg megismert valakit, aki hozzá illik. 5. 1xűen átgondolta, hogy ő még nem akar egy ilyen komoly kapcsolatot, hanem csak 1 barátnőt szeretne, akivel kiélhetik fiatalságukat együtt korlátok (pl. gyerek) nélkül, de szeret téged, így inkább nem is akar hallani, látni, hogy elfelejtsen.
2011. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet megijedt talán, hogy így hirtelen a semmiből lesz egy gyereke, meg családja, és aztán már nem olyan lesz az élete mint eddig. De ha szeretne családot akkor ez nem tántorítaná el. Próbáljátok meg megbeszélni.

Bárcsak az én barátnőm is szeretné ha komolyra fordulna a kapcsolatunk. Neki is van gyereke és idősebb tőlem, már egy jó ideje ismerem, és próbálom rávenni hogy legyünk egy család, de egyelőre nem megy. :( De nem adom fel.

2011. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2 hónapja tart. Találkozgattunk... csókolózni csak kb. az 5. találkozáskor csókolóztunk először azt mondta nem akarta elsietni. Nem akart lefektetni mert hogy nem akarja elsietni, meg akar ismerni. Azt mondta szeretne velem kapcsolatot. Mindezt 1,5 napja. Házibuliban volt, elvileg olyanokkal akiket ismert, nem idegen helyen.

Nem értem mi változott ennyi idő alatt.

Amikor először keresett tudta h nekem családom van, mert már mindent kiderített rólam, nem menet közben derült ki.

Nem értem :(

2011. jan. 2. 12:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Felnőtt értelmes emberek vagytok, üljetek le mindenképp, és beszéljétek meg őszintén. Csak ez az egyetlen út. Mondd meg hogy nem fogsz rá haragudni, és semmi rossz nem lesz, csak szeretnéd ha őszintén elmondaná hogy mi változott meg azóta, és beszéljétek meg hogy hogyan tovább, ki mit szeretne, és mit tenne meg érte.
2011. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Felhívtam (volna) de kinyomott. Azt kértem találkozzunk, akár csak 10 percre, mondja el, hogy mi változott meg, mi a baja. Azt mondta nem.

Talán szeret és azért nem akar. Vagy rájött, hogy nem és azért. Nem tudom.

2011. jan. 2. 13:23
 7/11 A kérdező kommentje:

12: 41- es, nem kis áldozat, de ha szeret megteszi. Ne sürgesd meg nem egyik percről a másikra megy, főleg ha a pasija nem is érzi, hogy baj van.

Ne add fel ha szereted.

Ha elfogadod a gyerekét akkor minden rendben van. Az a legfontosabb.

Ennél a fiúnál nem tudom mi a baj, mi változott meg hirtelen.

2011. jan. 2. 13:27
 8/11 anonim ***** válasza:

12:41 vagyok! Köszi a bíztatást! Nem adom fel! Gyerekével jóban vagyok, elfogadtam őt és mindent ami vele kapcsolatos! Nem adom fel, szükségem van rá!

Te is próbáld meg kideríteni hogy mi lehet a sráccal, valahogy mindenképp rá kell venned hogy beszéljetek, mert nem jó a bizonytalanság. Remélem megtudjátok beszélni.

2011. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen a bizonytalanság az ami rossz. Hogy nem mondott semmi konkrétumot. Ha azt mondja, hogy van más vagy mégsem akar a nyakába venni egy gyereket akkor hirtelen fájna, de túllépnék. Mert meglenne a magyarázat, amiből ki tudnék indulni. De semmit nem mondott, csak hogy nem működne és ne keressem. Mindezt facebookon..... :(


Mondja a szemembe hogy nem szeret akkor elhiszem. Mert szilveszter este nem ezt láttam rajta.


Ne add fel te sem :) A lány megijedt de legyél türelmes és megértő és megnyerheted a harcot :)

2011. jan. 2. 13:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Köszi! Nem adom fel, küzdök érte amíg van remény! :)


Remélem ti is meg tudjátok beszélni. Szerintem a srác is megijedt, lehet hogy kell neki pár nap gondolkodási idő, és utána ő fog jelentkezni magától, és megtudjátok beszélni! Te már elmondtad neki hogy találkoznotok kellene, hogy megbeszéljétek, most akkor adj neki egy kis időt, és remélem jelentkezni fog!

2011. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!