Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, hogy volt ilyen sok szünet mennyit voltál a pároddal?

Figyelt kérdés

Én ezen a héten csak péntek 13 órától hajnal kettőig, múlt héten meg csak szerda, péntek és vasárnap.

Nagyon keveslem, hogy eltelt két hét és abból 4 napot voltunk csak együtt. Arra hivatkozik, hogy tanulnia kell azért nem ér rá, hát nem tudom, hogy egy normál gimnazista lány tényleg ennyit tanulna?

Ti mennyit voltatok együtt?


2011. jan. 2. 12:25
 1/6 nielindi ***** válasza:
dec 16-20, 29- ma reggelig.
2011. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen szünet? Ja értem, iskolás vagy... nem baj, majd ha felnősz akkor másképp látod az iskolai szüneteket. Az az időszak, amikor a gyereked otthon téblábol egész nap.
2011. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

21-e óta szabin vagyunk, azóta folyamatosan együtt vagyunk. :)

21L, 26F

2011. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a gimnazista lány hanyadikos? Mert ha közeleg az érettségi/nyelvvizsga, akkor miért ne kéne ennyit tanulnia? Meg amúgy is itt volt a karácsony, akkor családozás van, gondolom feladtak nekik egy rakat házit, azt is meg kell vmikor csinálni...

Örülj neki, hogy ennyit együtt lehettetek, én orvosin tanulok, vizsgaidőszak kezdete óta kb 2 napot töltöttem együtt a barátommal... T.T

2011. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Még csak 2.-os. Minden nap beszélünk MSN-en és mikor kérdezem tőle, hogy mit csinált akkor mondja, hogy vagy nem volt kedve tanulni vagy csak 1 órát tanult.

Azzal az indokkal nem találkoztunk többet, mert tanulnia kell de közben meg nem tanul. Két lehetőség van, az egyik az, hogy tényleg jobban élvezi azt, hogy egyedül otthon van és nem csinál semmit vagy pedig máshol van mással, csak nem mondja meg.

Haverom mindig mondja, hogy éjjel nappal együtt volt a barátnőjével és olyan rosszul esik, hogy én meg alig alig.

2011. jan. 2. 12:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy olyan, mint én :D Mármint olyan szempontból, hogy én nekem a tanulás előtt kell lennie egy 1-4órás előkészítő fázisnak, amikor lelkiekben felkészülök, hogy na most márpedig tanulni fogok. :D

De az is lehet, hogy annyira nem hiányzol neki :S

Azt nem hinném, hogy megcsal vagy másokkal jár el, mert akkor azt hazudta volna, hogy egész nap tanult, legalábbis az logikusabb lenne ilyenkor.

2011. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!