Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A véleményetekre lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményetekre lennék kíváncsi. Segítenél?

Figyelt kérdés

A történet a következő lenne.


Barátnőm tegnap szakított velem azzal az ürüggyel fél év után, hogy túl nagy közöttünk a korkülömbség és fél ,hogy később csalódnia kell ez miatt(később nem fog tetszeni és más fog kelleni).

Meg azt is mondta, hogy nem biztos ,hogy tetsze, neki és ilyet másnak nem is mondott.

Pedig én ezekre nem is adtam okot és mindig tettekel is bizonyítottam ,hogy mennyire fontos nekem és mennyire tetszik.

Ez már a második különválásunk 2 hónap alatt.

Azt mondta ,hogy szeret, meg fontos vagyok neki, de szerintem a kettő nincs összefüggésben egymással.

+. fél nincs szerintem a részéről.


Mondtam neki ,hogy gondolja át(tegnap elhoztam a cuccaimat), úgy döntöttem ,hogy most legalább egy hétig nem fogom keresni.

N/44 Én:24


Vélemények


2011. jan. 2. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaza van. Esetleg addig is lehetne csak szex.
2011. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És miért kell félóránként kiírni ezt a kérdést?
2011. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:31



Hogy minnél többen véleményt alkothassanak!

2011. jan. 2. 12:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Első! Nemcsak a sex miatt vagyok egy nővel..
2011. jan. 2. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem igaza van a nőnek,pár év mulva rásem fogsz nézni,annyira sok a körkólömbség.

keress egy magadhoz valót.

18-25 év körüliekkel próbálkozz szerintem:)

2011. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, hogy te komolyan gondolod és nem zavar a korkülönbség.

Lehet, hogy az zavarja, hogy az anyukádnak nézik őt, ha valahova mentek együtt és ferdén néznek rá emiatt. És a korkülönbség miatt nem tud a szerelmeként felvállalni.

2011. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:33



Már mondtam neki, és feltud válalni ezzel eddig sem volt gond.

2011. jan. 2. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!