Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A véleményetekre lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményetekre lennék kíváncsi. Segítenél?

Figyelt kérdés

A történet a következő lenne.


Barátnőm tegnap szakított velem azzal az ürüggyel fél év után, hogy túl nagy közöttünk a korkülömbség és fél ,hogy később csalódnia kell ez miatt(később nem fog tetszeni és más fog kelleni).

Meg azt is mondta, hogy nem biztos ,hogy tetsze, neki és ilyet másnak nem is mondott.

Pedig én ezekre nem is adtam okot és mindig tettekel is bizonyítottam ,hogy mennyire fontos nekem és mennyire tetszik.

Ez már a második különválásunk 2 hónap alatt.

Azt mondta ,hogy szeret, meg fontos vagyok neki, de szerintem a kettő nincs összefüggésben egymással.

+. fél nincs szerintem a részéről.


Mondtam neki ,hogy gondolja át(tegnap elhoztam a cuccaimat), úgy döntöttem ,hogy most legalább egy hétig nem fogom keresni.

N/44 Én:24


Vélemények


2011. jan. 2. 10:43
 1/6 A kérdező kommentje:

"+. fél nincs szerintem a részéről. "


*Másik fél nincs szerintem a részéről

2011. jan. 2. 10:44
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ez tipikusan "nem a te hibád"-féle szakító szöveg. Dobni akar, de nem akar megbántani.


Egyébként jó fej, hogy az év első napján szakít. Eztán biztos szép szilvesztereid lesznek pár évig.

2011. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Höh.hirtelen azt hittem két kiskamasz vitája..hát így nem lehet egy kapcsolatba belekezdeni , az tuti.

Szerintem se keresd. Megértem,hogy Ő is fél, hiszen tényleg idősebb és valószínűleg nem akarja elhinni,hogy valaki ennyire szereti.

2011. jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne keresd egy darabig. Ki fog derülni, hogy tényleg csak arról van szó, hogy félt, vagy esetleg van valakije. Ha látod, hogy egyedül van akkor pár hét után felveheted vele a kapcsolatot.
2011. jan. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a kerülővel lekoptatás. Vége, valami nem működik, és ezt ő is látja, csak nem meri nyíltan kimondani. Persze lehet, hogy a korkülönbség a gond, azért 20 év az mégis 20 év.
2011. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínű tényleg csak fél, mert sok ilyen történetet lehet hallani hogy a fiatalabb pasi otthagyja az idősebb barátnőjét később, egy fiatalabbért. A nők meg ennyi idősen már arra vágynak hogy valaki mellette legyen amikor megöregszik, és természetes benne a félelem, hogy ha ő nemsokára már ráncos lesz és nem már nem is lesz annyira energikus mint egy fiatal, akkor már nem fogod szeretni és otthagyod. Ez egy hatalmas nagy félelem a nőkben, és emiatt képesek lemondani a szerelemről. Pedig nagyon jó nekik az amiben vannak, csak félnek hogy mi lesz később, a csalódástól, és inkább még az elején próbálják megszüntetni ezt a tényezőt amíg még nem olyan fájdalmas. Együtt érzek, szar helyzet. :( Én ugyanígy vagyok, de az én barátnőm csak 10 évvel idősebb tőlem, és vele sem tudom elhitetni hogy jobban szeretem mint bárki mást, és nem hagynám el akkor sem ha öreg lesz és ráncos, mert szeretem, és mellette szeretnék lenni!
2011. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!