Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ez megválto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés

1 évet jártunk a barátnőmmel már szakítottunk 3 hónapja, mert megcsalt . Nagyon hiányzik az hogy nem tudok kit szeretni nincs kit átölelnem és nincs ki szeressen...=/:(

És most egy lány sincs aki tetszene..:S


2011. jan. 1. 23:16
 1/8 Gishart ***** válasza:

Első.


Nos szerintem a legfontosabb, hogy eldöntsd, kit szeretnél. Őt vagy mást. Tudom, írtad, hogy megcsalt, de ez nem ettől függ. Sok mindent el lehet nézni, ha szeretsz valakit. Ha pedig eldöntötted, hogy kit szeretnél, akkor lehet tovább haladni. Amíg bánt a dolog, addig valamilyen szinten érthető, hogy nem tetszik más. Pl: Ha szereted, akkor őt szeretnél, és nem mást... Vagyis, valamilyen szinten érthető, hogy más nem tetszik. Ha letisztázod magadban, hogy mit szeretnél jobb lesz...


GLHF

2011. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszii a válaszod.

Még nagyon szeretem őt de már nem akarom folytatni. Nem tudnék már vele ugyan olyan lenni mint voltam.:S

2011. jan. 1. 23:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha egyszer megcsaltak SOHA ne fogadd vissza (akármennyire is szereted) azt meg pláne ne hogy te menj utánna. Én visszafogadtam az exem és elég rosszul jártam.

Ne buslakodj otthon mozdulj ki haverokkal bandázni vagy akármi aztán még az is lehet hogy megismerkedsz valakivel

18/L

2011. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gishart ***** válasza:
0%
Ha komolyan nem akarod vele folytatni, akkor szakíts vele. Beszéljétek meg, remélhetőleg barátok maradtok, de talán te is jobban érzed majd magad, hogy beszéltetek, s akkor talán eltudod őt felejteni (persze mint barátnő)
2011. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

Már írtam is hogy szakítottunk.

szoktam járni barátokkal mindenhova..

2011. jan. 2. 00:12
 6/8 Gishart ***** válasza:
Más az, hogy szakítasz vele és más az, hogy szakítasz és megbeszélitek a dolgokat. Pl, ha nekem a barátnőm bejelentené, hogy szakít, akkor természetes, hogy nem tudnám elfelejteni, és ezáltal nem tudnék másra ránézni. Viszont ha megbeszéljük a dolgokat, akkor az én lelkem is nyugodtm, tudom, hogy mit rontottam el, és legközelebb nem teszem.
2011. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát amikor szakítottunk rá két napra kitörölt engem minden honnan msn facebook. stb.. kérdeztem hogy miért az volt a válasza elakar felejteni.
2011. jan. 2. 13:22
 8/8 Gishart ***** válasza:
Hát az rövid. Én mondjuk ha így kitörölne, akkor is beszélgetnék vele. Ha meg nem akar normálisan beszélgetni, akkor nem is érdemli meg, hogy időt szakítsak rá. Akkor el kell felejteni
2011. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!