Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye hogy észhez tér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy észhez tér?

Figyelt kérdés

A barátommal olyan bajok vannak hogy kezdem érezni hogy a haverjai fontoSabbak nálam =(

Én egy héten csak 1szer látom még a haverjaival vagy 3szor csavarog.Eleinte ezzel nem volt probléma csak mióta elkezdődött a suli.Minden héten láttam vagy 2szer és msn -en is mindennap beszéltünk.Most meg van h 3 napig nem is hallok róla =(

szerintetek mit tehetnék hogy megmentsem a kapcsinkat???=(


2011. jan. 1. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Először kezdhetnéd azzal, hogy nem 'kapcsinak' hívod. Q_Q
2011. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
másodszor?=(
2011. jan. 1. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is, ülj le vele beszélni. Kérd, hogy változzon meg. Ha megteszi ezt, akkor szeret téged. Ha nem teszi meg, egyértelmű, hogy nem vagy fontos neki. Akkor pedig fel is út, le is út neki.

Ne fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel.

2011. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképpen le kell ülnötök, és komolyan megbeszélni ezt a problémát. ha igazán fontos vagy neki, hidd el meg fog változni, és nem fog téged elhanyagolni. Én drukkolok nektek:)



17/F

2011. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én megmondtam ezt neki is és azt mondja h szeret, de én úgy érzem h most egy kis idő kell neki h átgondolja a dolgot =)
2011. jan. 1. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!