Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igen. Egy undok dög vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igen. Egy undok dög vagyok, vélemény? KIHASZNÁLJAM? Vagyis.. Felhasználjam?

Figyelt kérdés
Egy török származású pasiról lenne szó. Jóképű, izmos ( isteni teste van)..... 24 éves. Neten ismerkedtünk meg, bár játszadozásnak indult az egész (részemről), elég komoly dolog lett belőle. Szóval jártunk. A kapcsolatunk elején sajnos nem tudtunk találkozni, majd ez is összejött... Piszokul odavan értem, én vagyok az élete, meg stb..... Ez lényegtelen. Nagyon gazdag, már szinte hihetetlen. Szóval ez a bolond nagyon belémszeretett... Megkérdezte h hová mennék el nyaralni... ( azt hittem ez vmi hülye kis kérdés...., de nem) én rávágtam h Las Vegas, majd el is vitt oda, azóta voltunk még Velencében, Spanyoloknál, Görögöknél és Mexicoban...Egyszóval élveztük az életet... az is tervben volt, hogy majd megházasodunk, bemutatott Iránban a családjának, meg minden... Piszok gazdag, piszok jó pasi ( a barátnőim meghaltak az irigységtől), emellett piszok jó az ágyban is. Imááádom..... A PÉNZÉT! És azt a fajta életet.... Mivel nem vagyok bele szerelmes, egyáltalán nincs több testi vonzalomnál...... szakítottam vele, meg mert ugye ott a távolság, más vallási nézetek (bár bármit feladna értem)... Tehát... jól tudom, hogy simán visszaszerezhetem.... Kihasználjam???? Tuti, álom-életem lenne vele....
2011. jan. 1. 21:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%

Gondolom muszlim és ha összeházasodtok, akkor már nem lesz olyan kedves. Mondjuk, lehet, hogy ő más.

Jártak már így ismerőseim, hogy megismertek egy arabot/törököt nagyon udvariasak voltak, kedvesek, olyanokat mondtak, hogy elállt a lélegzetük aztán összeházasodtak és mintha nem is ugyanaz a férfi lenne, úgy megváltoztak. Most nem ijesztgetni akarlak.


Meg nem hiszem, hogy nem akarsz olyan pasival élni akibe szerelmes vagy. Jó, tudom, ő gazdag meg szexi... :D

De, én csak ezért nem házasodnék össze vele. Lelkiismeret furdalásom lenne vagy nem tudom..

2011. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Bár mondjuk ha török...akkor milyen nyelven kommunikáltatok és hogy talált meg a neten?:D
2011. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nem tudom.. sztem vigyázni kell a törökökkel.. :)
2011. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Én is perfekt beszélek angolul, meg ő is (akárcsak a családja). Így mi angolul kommunikálunk. Az ő anyanyelve a perzsa, ami már elég jól megy. Ő magyarul annyit tud, amit tőlem megtanult...A családja nagyon laza... meg olyan villájuk van, hogy az eszed megáll.

Ő konkrétan még mindig könyörög h vegyem vissza, meg minden, mert mindent meg fog nekem adni, nagyon szeret, és az élete semmit nem ér nélkülem, a családja is szó szerint a talpamat nyalja, meg minden.... És én nem fosztom őt meg semmitől, neki én kellek. Ami meg engem illet, az én SZERELMEM, aki viszont nagyon szegény, soha nem tud nekem ellenállni, szegénykém ő is el akart venni... de most más vár tőle gyermeket.... De mi mindig szeretni fogjuk 1mást és mindig kielégítsük egymás vágyait.... Szóval, mit tegyek?

2011. jan. 1. 22:05
 15/17 anonim ***** válasza:
69%
Ja, a muszlimokkal vigyázni kell. Sosem szabad elfelejteni, hogy a feleségük az egyik (elég drága) vagyontárgyuk, szóval figyelj oda!
2011. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Amint mondtam....ha olyan akarsz lenni, mint a pénzes ribik, akkor csak nyugodtan....de ez a boldogság nem tarthat sokáig sajnos:(

Ha találsz majd új férfit, akibe szerelmes leszel, akkor majd örülni fogsz, hogy most jól döntöttél és nem őt választottad:)

2011. jan. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Now I want you to take a step back... and literally fuck your own face!
2011. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!