Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igen. Egy undok dög vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igen. Egy undok dög vagyok, vélemény? KIHASZNÁLJAM? Vagyis.. Felhasználjam?

Figyelt kérdés
Egy török származású pasiról lenne szó. Jóképű, izmos ( isteni teste van)..... 24 éves. Neten ismerkedtünk meg, bár játszadozásnak indult az egész (részemről), elég komoly dolog lett belőle. Szóval jártunk. A kapcsolatunk elején sajnos nem tudtunk találkozni, majd ez is összejött... Piszokul odavan értem, én vagyok az élete, meg stb..... Ez lényegtelen. Nagyon gazdag, már szinte hihetetlen. Szóval ez a bolond nagyon belémszeretett... Megkérdezte h hová mennék el nyaralni... ( azt hittem ez vmi hülye kis kérdés...., de nem) én rávágtam h Las Vegas, majd el is vitt oda, azóta voltunk még Velencében, Spanyoloknál, Görögöknél és Mexicoban...Egyszóval élveztük az életet... az is tervben volt, hogy majd megházasodunk, bemutatott Iránban a családjának, meg minden... Piszok gazdag, piszok jó pasi ( a barátnőim meghaltak az irigységtől), emellett piszok jó az ágyban is. Imááádom..... A PÉNZÉT! És azt a fajta életet.... Mivel nem vagyok bele szerelmes, egyáltalán nincs több testi vonzalomnál...... szakítottam vele, meg mert ugye ott a távolság, más vallási nézetek (bár bármit feladna értem)... Tehát... jól tudom, hogy simán visszaszerezhetem.... Kihasználjam???? Tuti, álom-életem lenne vele....
2011. jan. 1. 21:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Török pasi Iráni családdal?
2011. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
És ha később megbánod?
2011. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Mert akkor megfosztod a szerelemtől. (attól hogy valaki jobban szereti őt bárminél/bárkinél) Meg nem utolsó sorban magamból kiindulva nem tudnék úgy együtt lenni valakivel hogy nem vagyok belé szerelmes. Plusz a pénz nem boldogít HOSSZÚTÁVON. De ha te ezzel együtt tudsz élni. Akkor hajrá. Én nem ítéllek el ugyanis semmi közöm hozzá. :)
2011. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szét fognak szedni, mihelyst hozzámész. Neked csak addig van arany életed, ameddig nem leszel a felesége, vagy ameddig nem talál mást helyetted. Ha szeretnéd megtartani a személyes papírjaid és a szabadságjogaidat, akkor békén hagyod ezt a pasit.
2011. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%

használd ki , ki nem szeretne így élni és ha neked még meg is van rá a lehetőség ?

aztán majd kerítesz mellé magadnak egy rendes szeretőt

2011. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Rendesfiú/19 ***** válasza:
100%

Ha azok a nők közé akarsz tartozni, akiket mindenki lenéz és utál, akkor igen.

Büszke vagyok rád ,amikor otthagytad, ne kövesd el a hibát, hogy a pénzt választod a szerelem helyett.

2011. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
fake.
2011. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Én nem tenném. DE Te tudod. De akkor már kötelességed boldoggá tenni, ha már odaadja NEKED az életét!!!
2011. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
persze, hogy fake :D
2011. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Rendesfiú/19 ***** válasza:
44%
Miért lenne fake?:D Van ennél sokkal "rosszabb" is.
2011. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!