Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan döntsek? Ez csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek? Ez csak egy fellángolás? :' (

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 2 és fél évig voltam együtt a barátommal(Laci), 4 hónapja szakítottunk. Most 2 hónapja vagyok együtt egy sráccal. 3 napja viszont elfogott valami, és rettenetesen elkezdett hiányozni Laci. 2 napig írtam neki az emaileket, hogy próbáljuk meg újra, mire belement, és már ő is akarja. Szeretem nagyon, de most ahogy belegondoltam, nem tudom otthagyni a jelenlegi barátomat. Őt is szeretem. képtelen vagyok rá, pedig a szívem valahol mélyen azt súgja, hogy muszáj lesz. De úgy érzem, hogy nem tudok meglenni nélküle. boldogtalan leszek ha otthagyom, de akkor is ha nem, mert akkor Laci nélkül kell élnem, és azt sem bírom ki. Szerintetek csak azért jött rám most ez, mert Lacival olyan sokáig voltunk együtt és ő volt az első? Próbáljam meg elfelejteni vagy kezdjük elölről? Ha nem lenne most barátom gondolkodás nélkül öszejönnék Lacival, de így nem tudom! nem tudok dönteni! Ha ezekután, hogy ennyit könyörögtem neki, mégis a jelenlegi baátommal maradok, többet Lacinál esélyem sem lesz! Nem merek, nem tudok dönteni, mert félek, hogy akrhogy is döntök, meg fogom bánni :(
2011. jan. 1. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
laci sucks, maradj a mostani barátodnál
2011. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

megoldasok:

A:keresel egy 3.-at

B:megtartod mind2-t

C:all of the above

2011. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igenn, legjobb lenne megtartani mindkettőt. csak hát azt nem tehetem, dönteni kell :(
2011. jan. 1. 16:35
 4/10 JennyR válasza:

Először is, gondold át, miért szakítottatok! Nem fog újra megismétlődni ugyanaz a dolog?

Másodszor gondold át azt, kit szeretsz, úgy mint embert, minden hibájával, rossz tulajdonságával együtt? Ki az, akit nem akarsz megváltoztatni... mert szereted a lelkét.

És ki az, akinek csak a testét? Tehát a fizikai vonzódás miatt érzed azt, hogy: Kell! Ez sem baj, se nem rossz, csak nem lesz hosszútávú, hiszen ez a fajta lángolás előbb-utóbb alábbhagy.

2011. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem az az érzésem hogy Laci csak megszokásból hiányzik neked annyi időt voltatok együtt, hirtelen megijedtél hogy nincs melletted..na meg ha ő volt az első...én szerencsére nem így jártam , nekem is két évig tartott az első kapcsolatom , csak megcsalt megbocsájtottam és még ő kért szünetet...szerencsére nem kellett azon gondolkoznom mit mond a szívem, elég nyomós okom volt az eszemre hallgatnom. Szerintem egy szakítást jobb úgy hagyni ahogy van. A barátnőm is már 4-5x jött össze a barátjával...és én sosem értettem ez hova vezet. Ha igazán szeretek valakit meg se fordul a fejemben hogy otthagyjam ti meg már szakítottatok az új barátodat meg nem szivesen hagynád el...én így külső személyként inkább a mostani barátodra szavazok. De mondjuk azt is megkérdezheted ők hogy gondolják ezt? a mostani barátod mennyire gondolja komolyan a kapcsolatot és a másik hogy gondolná ha újra össze jönnétek ?
2011. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lacinak a testét, lelkét...:( hozzá jobban vonzódom. A jelenlegi barátom pedig... áhh őt is úgy szeretem ahogy van.:(
2011. jan. 1. 18:10
 7/10 A kérdező kommentje:
jahh és még az szól Laci mellett...számomra legalábbis, hogy tényleg szinte tökéletes volt minden. és valahogy úgy érzem hogy ennek adni kell még egy esélyt, mert nem mindennapi kapcsolat volt. De hogy most is olyan lenne-e... Lehet, hogy nem. Nem tudom, hogy ktudnm e verni a fejemből a mostani barátomat :(
2011. jan. 1. 18:12
 8/10 anonim ***** válasza:
menj vissza Lacihoz, ha nem jön össze, még el tudod ugyanezt játszani a mostanival, vagy ha nem megy bele, jön egy 3.
2011. jan. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogyha én a te helyedbe lennék,gondolkodás nélkül mennék Lacihoz:))
2011. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ugyanebbe a szituba vagyok énis. 4 év után szakítottam a barátommal, fellángolásból...most a fellángolttal vagyok, de baromira hiányzik az ex...ha újra kezdhetném nem szakítanék, az tuti. 600ezer milliószor megbántam már.

25L

2011. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!