Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kisgyermekes Apukák, nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyermekes Apukák, nálatok is volt hasonló?

Figyelt kérdés
A feleségemet a szülés óta gyakorlatilag lehetetlen rávenni a szexre. Frusztrált, ingerült kialvatlan, én a munka mellett segítek neki amiben tudok, nagyszülőkre azonban segtíség szempontjából nem számíthatunk. Sokat dolgozom, így feleségem sokat is van egyedül a gyerekkel. A szexre egyáltalán nem hajlandó. Voltatok hasonló helyzetben, adnátok tippeket, mit tehetnék, hoyg kicsit nyitottabb legyen?
2011. jan. 1. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vigyél haza egy nőt. Rögtön meggondolja magát:D
2011. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Xd van benne valami
2011. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem-nem, nagyon szeretem őt, semmiképp nem rontanám el ezt a kapcsolatot, más nő nem érdekel.
2011. jan. 1. 12:56
 4/12 anonim ***** válasza:

Az első 2-3 hónap tényleg nehéz és fárasztó főleg az anyának.


Nekem 3 éves a kislányom, és szenvedtem az elején. Hiányzott a munkám, a szabadságom, a barátaim, ellenben szinte be voltam zárva egy babával a házba (januárban, iszonyat hideg volt amikor szültem, nem tavasz, nyár, amikor kinn lehettünk volna egész nap). Kövér voltam (legalábbis a terhesség előtti állapothoz képest), fáradt, mert éjszaka többször kellett kelni a kicsihez.....

Nekem sem a szex volt az elsődleges, de ha nem is volt kedvem hozzá, akkor is megtettem a barátom miatt, mert neki volt kedve és nem akartam, h megcsaljon azért.


Szerintem beszélje a feleségeddel, felesleges taktikázni, trükközni, mondd meg hogy hiányzik az összebújás, a szeretkezés.


De az első 3 hónapban természetes hogy visszaesik a kedve, de ha már jóval több idő eltelt akkor az lehet komolyabb probléma. Ha sokat sír, maga alatt van, az lehet depresszió is, ami főleg azoknál a nőknél gyakori, akik nem számíthatnak segítségre, el vannak vágva a régi életüktől. Figyelj oda rá és beszélj vele.


25,L

2011. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A türelem és az őszinte beszéd segíthet. Szurkolok.
2011. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szülés után elég sok nő esik depresszióba.Lefoglalja a gyerek,meg akar felelni,minden nap ugyanúgy történik,csak magára számíthat.És iszonya van a szextől.Próbálj közeledni,csak összebújni eleinte szex nélkül,és beszélni róla,csak nehogy felelősségrevonás,vagy vita legyen belőle,mert az nem használ.Mondd,hogy szereted,és hogy milyen jó anya.
2011. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Vérgibbon ***** válasza:
Nem biztos, hogy depresszió, nagyon sok köze van a fáradsághoz. Mellesleg amint visszaáll a hormonháztartása, ez általában akkor lesz amikor újra elkezd menstruálni újra ugyanolyan lesz mint a szülés előtt.
2011. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Vérgibbon ***** válasza:
Na igen ez kimaradt. 34/F és van egy 5 hónapos lányom.
2011. jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ha még szoptat és nem menstruál, akkor nem csoda, pláne ha még fáradt is. Ha visszaáll a ciklusa, remélhetőleg minden a régi lesz, de ha nem, akkor a sarkadra kell állnod. Szervezz egy gyerekmentes napot (szomszéd, barát, bárki elvállalhatja, ha nem olyan pici már), és csak a feleségeddel törődj. Ne akarj szexet (akár mondd is meg neki), csak kezdd el kényeztetni, mit tudom én, vegyen egy fürdőt, aztán kezd egy jó kis masszázzsal. Kizárt, hogy a végén ellökné a kezed, ha a lába közé téved. ;) És innen már valószínűleg egyenes út vezet vissza a házasélethez.
2011. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

13.01

arra ő is hajlana, hajlott is!, hogy a kedvemben járjon, de ha neki nem jó, akkor az milyen már? azt szeretném, hogy olyan legyen, mint régen, megcsalni nem fogom, őt akarom.

2011. jan. 1. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!