Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek helyembe, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek helyembe, ha nem szeretnétek párotokat, azonban ő most vallott szerelmet?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. 10 hónapja bele voltam esve ebbe a pasiba, ő nem szeretett, párszor eljátszott velem, de mivel én szerelmes voltam és vak, nem foglalkoztam az ilyen dolgokkal.Most viszon egyszerűen várom az alkalmat amikor kimondhatom hogy legyen vége, mert idáig kiábrándultam belőle. Az a baj, hogy most 2 hónapja, nagyon jól viselkedik velem, mindent megtesz, hogy a kedvembe járjon, de valahogy ez már nem megy nekem, és 3 napja mondta, hogy szerelmes belém, és nem akar elveszíteni. Most mit tegyek?:( Nem akarom megbántani sem.
2011. jan. 1. 12:43
 1/3 A kérdező kommentje:
a barátom 21 éves
2011. jan. 1. 12:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Minél később, mondod meg neki, hogy te sajnos nem érzed azt amit ő és nem is fogod soha és szeretnéd ha vége lenne annál nehezebb lesz!!!


Minél előbb annál jobb! így is úgy is sz@r lesz , de ha nem akarsz sokáig ebben kínlódni és húzni az időt akkor mihamarabb közöld vele, légy őszinte vele!

2011. jan. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, te is megkönnyebbülsz és ő sem él tovább álomvilágban.
2011. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!