Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzések vagy csak játék?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint fél éve szakítottunk. Pár hónapot voltunk csak együtt az idő alatt semmi komolyabb nem történt itt gondolok a testiségre. Nekem ő volt az első kapcsolatom és nagyon szerettem őt. Ezért szerintem nem meglepő, hogy még mindig szeretem. Nagyon zavaros minden. A szakításunk után, pár hétre felkeresett és mondta, hogy hiányzom neki és bocsánatot kért tőlem. (A szakításunk egy másik csaj miatt volt mert látszólag jobban érdekelte ő mint én.) Megbocsájtottam, viszont az eszemre hallgatja nem jöttem vele újra össze. Rá 1 hónapra újra keresett. Újra bocsánatot kért, és felidézte az emlékeket. Megbeszéltük , hogy a bizalom elveszett és ezért semmivel sem lenne jobb ha össze jönnénk újra. Eltelt újabb egy hónap, felköszöntött névnapomra és kérdezgetett hogy van-e barátom és satöbbi. Megint eltűnt. És rá 1-2 hónapra megint feltűnt, de akkor már több hétig beszélgettünk. Elmondta, hogy hiányzom neki, hogy szeret, és újra az emlékek. Lényegében egyszer eltűnt, egyszer keresett, egyszer eltűnt, egyszer keresett. És így megy ez mai napig. Mellékesen, az eltűnés időszakában voltak egy hetes barátnői… Ti hogy gondoljátok? Érezhet még valamit irántam, vagy egyszerűen csak játszani akar? Zavaros, mert elég nő faló. Viszont én tisztáztam vele a legelején hogy nem lesz sex mivel még nem voltam senkivel. Belement, és sosem próbálkozott. Ezért vagyok megzavarodva hogy csak nem sexre kellenék neki.. vagy.. én nem tudom.. segítsetek.. 15/L
2010. dec. 31. 19:12
 1/1 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Szerintem biztos ,hogy nem játszik veled.

Azért voltak 1 hetes barátnői, mert próbált elfelejteni téged....de látszólag nem sikerült.

Valószínűleg még szerzet téged és veled akar lenni:P

2010. dec. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!