Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? (Lehetőleg minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (Lehetőleg minél többen adjatok segítséget! )

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves gimnazista és a volt párom egy 20 éves egyetemista. A kapcsoltunkban az egyedüli probléma az volt, nem hagyott elég időt arra hogy beszélgessünk suli idő alatt mert sok helyen kellett helyt állnia. Egy ilyen depim másnapján a beszélgetést azzal kezdte, hogy gondolkodott este és lehet szünetet kellene tartanunk, én viszont kapkodtam és azt mondta. hogy szakítsunk mert ez így nem járás. Utána egy hétig hagytuk lógni ezt a témát, de kezdtem érezni. hogy már nem szerelmes belém. Rá kérdeztem és azt mondta hogy sajnos helyes a feltételezésem. De lehet majd még megpróbálná velem újra, viszont nem tudja mikor és, hogy mitől függ. Szerintetek lehet ebből még újra járás?
2010. dec. 31. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális kapcsolat ebből már nem lesz. Törődj bele, lépj tovább, keress új partnert aki szeret,
2010. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha maga se tudja mit akar úgy elég nehéz lesz valaha is újra kezdeni. szerintem már nem sok lesz belőle... max egy-két kaland...de több nem=/
2010. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Elég rossz lehet, hogy szereted, ő meg nem téged:(

De így is alig voltatok együtt...ha megint összejönnétek csak még jobban hiányozna neked.

2010. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet belőle, de minek??? NEM szeret, gáz de ez van

én is túlestem ezen, majd kihevered idővel

egyébként ez a válasz azt jelenti, hogy a semminél jobb vagy, de keresgél, csajozik közben és ha netán nem jönne össze neki, akkor jöhetsz te

remélem lesz eszed és NEMet mondasz ha megkeresne

2010. dec. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!