Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig ez lesz? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ez lesz? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Eddig csak olyan kapcsolataim voltak, hogy vagy nagyon szerettem a másikat, de ő csak kiasznált, vagy a másik fél szeretett engem nagyon, de én őt meg nem annyira szerettem, sőt néha untam vele lenni. Szeretném ha valakivel végre egyenlően szeressük egymást de félek, hogy ez nem fog menni, legalábbis az eddigi tapasztalataim alapján nem látok rá esélyt.
2010. dec. 30. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak rossz tapasztalatai. De hidd el megtalálod a nagy őt! :) Én remélem!
2010. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Ha megtalálod az igazit, akkor úgy lesz ,ahogy szeretnéd:)

Mennyire szoktad ismerni az illetőket, mielőtt össze jössz velük?

2010. dec. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
általában 1-2 hónap az ismerkedési idő.
2010. dec. 31. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!