Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök. Hogy a fenébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök. Hogy a fenébe adjam a tudtára, hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés

Nem fogok nyomulni az biztos, és nyíltan sem fogom kimondani, hogy mit érzek. Csak msn-en szoktunk beszélgetni, és ugyan nagyon kedves velem, de szerintem nem vesz észre mint nőt, vagy másba szerelmes. Nem tudom. Mit mondjak, hogy a tudtára adjam, hogy oda vagyok érte és vissza?

24L


2010. dec. 30. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Első körben ne msn-en próbálkozz ilyesmivel.
2010. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha msn-en beszéltek csak, és szavakkal nem lehet elmondani, akkor elég nehéz...

talán küldj neki néha "csók"-ot vagy amiket szoktak msn-en. Ebből csak a hülye nem venné észre szerintem. Ha pedig észreveszi,és tetszel neki, úgyis fog reagálni. Bár, ha egy pasinak idősebb korban igazán tetszik egy nő, azt a tudtára is adja. Szóval nem tudom, hogy így mennyi esélyed van nála, de sok sikert.

2010. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2010. dec. 30. 18:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mondod el neki, hogy tetszik neked és össze akarsz vele jönni akkor nem lesz semmi!

Mitől félsz?

2010. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen miért neten beszélgetsz?
2010. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem neten ismerkedek, csak vele így alakult a helyzet. Nem is társkereső féle helyről ismerem. És igaz...nincs veszteni valóm, ha eddig sem tetszettem neki, akkor nincs veszteni valóm.
2010. dec. 30. 18:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd, jelenleg neki fogalma sincs, hogy te mit érzel, nem tudja.

Most nem vagy vele, ennél rosszabb úgy sem lesz, csak akkor ha nem mondod el, mert akkor lehet hogy van esélyed de nem derül ki mert nem mondtad el.

2010. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De egyébként találkoztatok már?
2010. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!