Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én jehovás vagyok a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én jehovás vagyok a barátnőm meg református, akkor attól még okozhatok neki orgazmust? (20f)

Figyelt kérdés

Nem veszem túl komolyan a vallást éppen ezért szeretném már kipróbálni magam hogy sikerül-e orgazmust okozni a barátnőmnek. Szüleim azt mondták, meg se próbáljam.:(

((Most olyan sz.rul érzem magam miattuk.) De azért is kipróbálom. Szerintetek fog sikerülni? Még sosem láttam meztelen nőt, még tv-ben sem. Nem volt szabad. Köszi előre is a válaszokat.


2010. dec. 29. 16:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne merülj bele a jehovás dogmákba. Jobb lesz az életed nélküle.
2010. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

a jehovák seggbekukizósok

fúúj

ne legyél jehova

2010. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
A legjobb barátnőm Jehova Tanúja. Házasságban élhetnek csak szexuális életet a Tanúk, de nem tiltott élvezni a testi örömöket, ha már a házasság szentségében vannak. Nem csak gyermeknemzés céljából bújhatnak ágyba, és használhatnak fogamzásgátló szereket szerintem, mivel ő nem akar gyereket, és az sem, akivel ismerkedik. (persze ha esetleges házasságra kerül a sor, úgy értem)
2010. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ez egy ostobaság.Van egy ismerősöm,jehova tanúi,és a szüleik nem engedik meg nekik,hogy karácsonyozzanak.Most képzeld el,milyen egy gyereknek karácsony nélkül:(

20 éves vagy b*szki,mondd meg a szüleidnek,hogy te b*szol rá az egész kib*szott jehova vallásra és akkor is dugni fogsz,amikor kedved van hozzá;)

Ezt nem tilthatja meg neked senki.

2010. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem okozhatsz így neki!
2010. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

ne hidd hogy eldöntöd hogy te most orgazmust csinálsz neki és sikerül.

Pasim elég tapasztalt, és így is csak 4. vagy 5. alkalommal sikerült... és van akinek egyáltalán nem megy.

2010. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
GÁÁÁÁÁÁZ VAGY!!!
2010. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Először pettingeljetek aztán ha mindketten szeretnétek akkor sor kerülhet a szeretkezésre is! Mindenesetre vallásotoktól függetlenül könyörgöm védekezzetek!!! Inkább legyetek erkölcstelenek a vallásban, mint hogy tönkre tegyetek egy életet!


L/19

2010. dec. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek ajánlok egy filmet: To Verdener (Worlds Apart).

Kérdező, feltétlenül szerezd be (beírod, hogy To Verdener torrent és ki fog adni angol feliratos verziókat -remélem tudsz angolul) és nézd meg! A főszereplő lány beleszeret egy nem jehovás fiúba, és szexuális kapcsolatuk is kialakul - nagy lelki vívódások árán elhagyja a közösséget, akik lelkileg terrorizálják, ám a sok lemondás miatt a kapcsolat nem sikerül. Viszont szabad emberként búcsúzunk a főszereplőtől.


Könnyen beszéltek, válaszadók, hogy sz.arjon a kérdező a dogmákra, csakhogy akkor kitagadják, stb. és ott fog állni egyedül, család, közösség, minden nélkül a világban. Azért lelkileg az is megterhelő, - a film ezt nagyon jól bemutatja - ki van ez találva ebben az egyébként bocs, de borzasztó szektában.


Okozz a barátnődnek annyi orgazmust, hogy elájuljon :) Kézzel, szájjal, aztán ha már pár hét alatt belejöttetek, jöhet a konkrét szex. De koton mindig legyen Nálad, ha elvadulnának a dolgok! Dugd el valahova a szüleid elől, vagy tartsa a lány magánál az óvszert. A legésszerűtlenebb, hogy nem szabad védekezni. Azzal nem ártasz senkinek, semmilyen értelemben nem követsz el gyilkosságot pl. Az abortusz sokkal rosszabb lenne, és morálisan valóban kifogásolható. (Bár vannak helyzetek, amikor ésszerű döntés.)

2011. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Outsider válasza:
100%

Szia!


Öszintén meg mondom,sztem hagyd a vallást,ha minden vallásos ember betartaná nem lenne ember a földön,élvezd a női test csodálatos pláne ha szereted a bnődet és ha ő is szeret akkor hajrá imádni fogjátok,de minden kezdet nehéz,de megéri elkezdeni:D!


Sok sikert!

2011. jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!