Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én jehovás vagyok a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én jehovás vagyok a barátnőm meg református, akkor attól még okozhatok neki orgazmust? (20f)

Figyelt kérdés

Nem veszem túl komolyan a vallást éppen ezért szeretném már kipróbálni magam hogy sikerül-e orgazmust okozni a barátnőmnek. Szüleim azt mondták, meg se próbáljam.:(

((Most olyan sz.rul érzem magam miattuk.) De azért is kipróbálom. Szerintetek fog sikerülni? Még sosem láttam meztelen nőt, még tv-ben sem. Nem volt szabad. Köszi előre is a válaszokat.


2010. dec. 29. 16:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
a szüleid mélyen vallásosak, te viszont nem. Ha nem tudsz olyan mértékben elhatárolódni tőlük, hogy az ő véleményük befolyásolja a szexuális teljesítményed, akkor nem fog sikerülni. Ha el tudsz ennyire határolódni, akkor meg semmi gond se lesz. hajrá:D
2010. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Borogass...


Te srác, tisztában vagy, hogy mi mire való? (testileg?) Tudod, hogy hogyan kell védekezni a nem kívánt terhesség ellen?

2010. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, a református lányoknak is van orgazmusuk. Tapasztalat.


Egyébként nehogy azt hidd, hogy már az első alkalommal rögtön eljut a csúcsra.

Igen, meg ne legyen lelkiismeret-furdalásod, a jehovás vallás úgyis túl szigorú, nem akarom elítélni, nem is érdemes, de inkább ne fogd vissza a testi vágyaidat. Nincs abban semmi rossz. Olvass Énekek énekét.

2010. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Igen, én is azért vagyok bátrabb, mert ugye ott van Judit, meg Eszter, azok is csalfa teremtések voltak.

Még nem vettem semmi védekező eszközt, de majd beszerzek valamit, az menni fog.

Hát remélem azért egyszer csak sikerülni fog orgazmust okozni. Ritkán azért én is szoktam önkielégíteni, havonta 1szer, az nagyon élvezetes dolog.

2010. dec. 29. 16:19
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Ez most kamu kérdés? Most így őszintén,mert fölöslegesen nem szeretnék regélni neked.-.-
2010. dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem egyből a szex-szel kéne kezdeni. Inkább egy-két-három-négy-sok laza petting, és majd ha már megy minden simán, akkor menjen a töcskölés.
2010. dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Judit meg Eszter? Csalfa teremtések?


Amúgy, a barátnőd is akarja a dolgot?

2010. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Sztem tedd meg ha tényleg szereted a bnődet!De én úgy tom h a jehovák nem védekezhetnek...

Ezt is csak onnan tom h a tesóm bnője is jehova 22 évesek mind a ketten.És rendszeresen élnek szexuális életet.A lány nem veszi ezt annyira komolyan mint a szülei,de ők kilencen testvérek(féltestvérek és édestestvérek is vannak köztük)és nem hiszem h a tesómék is ennyi gyereket akarnak tehát a legfontosabb szabály: VÉDEKEZZETEK!!!!!

2010. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem kamu. Bocsánat, hogy ilyen vagyok. Ez van. Engem így is szeretnek.

Köszönöm a segítséget mindenkinek.

2010. dec. 29. 16:25
 10/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem védekezhetünk, elvileg nem is szexelhetünk, sőt csak jehovással házasodhatok és gyermeknemzés céljából szeretkezhetem, de ez már nem érdekel. Belefáradtam az egészbe.
2010. dec. 29. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!