Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint ciki, ha valaki nem tud korcsolyázni. Én sem tudok. Akkor most ezt így hogy?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 15:46
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:43


Mármint mit nem vagyok képes? Ha egyszer nem tudok korcsolyázni, akkor nem tudok. Ezen nem tudok változtatni.

2010. dec. 29. 16:45
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem vagy képes megpróbálni sem.
2010. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:00


Eddigi életemben kétszer próbáltam meg. Mind a két alkalomnak törés és gipsz lett a vége.

2010. dec. 29. 17:03
 24/26 anonim ***** válasza:

Mondok valamit: -most ezt a jégkorira értem, felteszem, te is arra gondolsz, mivel tél van,

ha nem érdekel a korcsolyázás, ha nem vágysz arra, hogy kipróbáld, ha taszít a hideg, a jég, a kemény, éles fém a kori alján, ha nincs kedved egyensúlyozgatni, elesni, összetörni magad, inkább valami más sportot tanulnál meg, meg ilyesmi, akkor ne tanuld meg. Ülj le egy forró teával és nézd a párodat mosolyogva, kedvesen, ahogy csúszkál, legyél vele és örülj együtt vele, hogy jól érzi magát, aztán, ha mégis kedvet érzel hozzá, majd megtanulod. De most nehogy már ezen múljon egy kapcsolat. Én pl nem tudok úszni. Nem is akarok megtanulni, de nem is szeretem a sok vizet meg ha belemegy a szemembe, ha kiszárad tőle a hajam... szeretek viszont táncolni. Majd ha a csávóm megtanul táncolni és kiáll velem rázni magát a parkettre, akkor b*szogathat, hogy tanuljak meg úszni.

2010. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Ti komolyan ilyeneken veszekedtek?:S Egyáltalán nem ciki, hogy nem tudsz jégkorizni, inkább szokatlan. Ha nem szeretnél megtanulni semmiféleképpen akkor állj elé és mondd el neki, hogy már kétszer is megpróbáltad minden siker nélkül és ezek után te már nem szeretnél jégre menni.


Helyette pedig csináljatok más téli programot! Építsetek hóembert, menjetek el szánkózni, ha Budapesten vagy hegyekben éltek menjetek egy kirándulni. Úgyis az a lényeg, hogy együtt legyetek!!! Ha a jégkorin múlik a kapcsolatotok akkor az már rég rossz.


L/19

2010. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Persze ,hogy nem ciki:) Én csak viccből írtam.

A barátod biztos ,hogy nem hagy ott ez miatt. Megfogja érteni ,hogy nem tudsz....vagy esetleg majd fogja a kezed közben ,hogy ne ess el:P

2010. dec. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!