Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy akárki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akárki bnőmet bemutatom a barátomnak csak nőként nézi, nem emberként?

Figyelt kérdés

ma pl bejött a munkahelyemre, találkozott a kolléganőmmel, erre a melle és a feneke volt a lényeg diszkréten lestírolta.

ezt én már úgy utálom benne, nem értem, ha mások izgatják minek van velem.

Véleményeket várok erről.

Mást is zavarna?

megjegyzés: 1x, 2x el is menne, de nálunk MINDIG ez van


2010. dec. 29. 12:54
1 2
 1/18 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Szerintem mindenkit zavarna:S

Elég gáz, hogy azt hiszi előtted csak úgy nézhet másokat meg minden:S

Mióta vagytok együtt? Érzed ,hogy szeret?

2010. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék együtt lenni egy ilyen pasival. Mindenkiben a hódítani valót nézi. Sosem tudnék benne megbízni.


Főleg, fúj, milyen gáz már, hogy ott vagy te is, és egy harmadikat bámul. Gondolom a kolléganő is észrevette, akkor meg még gázabb.


Velem is szokott lenni, hogy pl megyek az utcán, és szembejön velem egy pár. A pasi már messziről végigmér, és nagyon szarul érzem magam. Annyira zavar, és mindig a szegény barátnőt sajnálom csak.

2010. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egy nő képes egy férfira barátként tekinteni. Egy férfi egy nőre csak nagyon ritka esetben.
2010. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1,5 éve vagyunk együtt

de kezdetektől fogva így viselkedik

mindig azt vártam egyszer belefárad ebbe de nem.

hát igen, nem is tudok benne bízni.

de akkor látom nem csak engem zavar

2010. dec. 29. 13:12
 5/18 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Tényleg nagyon gáz:S

Múltkor egyik haverommal mentem, van barátnője....jön szembe valaki...azt látom, hogy bámulja, majd amikor elmegy mellettünk, megfordul, hogy hátulról is megnézze:S

Megkérdeztem ,hogy "neked van barátnőd, nem.....?"

válasz :" van, de ő nem ilyen szép"

Azóta se akarok haverkodni vele:(

2010. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

és elmondanám, ha én lennék a bnőm helyében totál azt hinném, hogy bejövök neki! teljesen félreérthetően viselkedik.

már lefáradtam attól, hogy folyamatosan szólok érte.

újabban hanyagolom, nem is tudja mi a bajom.

már nem is akarok erről vele beszélni, mert totál felesleges.

2010. dec. 29. 13:16
 7/18 Rendesfiú/19 ***** válasza:

szegény:( nagyon rossz lehet neked:S

Én még akkor se nézem őket, ha nincs senkim....nem ha foglalt vagyok. Olyankor csak egy nő létezik számomra....

Nagyon kellemetlen tud lenni, ha van valakit, és azt látod, hogy másra vágyik:S:S

2010. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

a legrosszabb nem is ez, hanem hogy erről nem is tehet, mert ez jellemkérdés.

nem tud rajta változtatni.

egyszer próbált már nem ránézni a csajokra és kényszeredetten nézte a földet. röhejes volt.

köszönet az együttérzésekért

legalább nem magamban keresem már a hibát.

2010. dec. 29. 13:26
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Most le leszek pontozva!:D

De mit nézzen ,ha be mutattad neki, ha a szemébe néz akkor is azt mondod, hogy biztos bejön neki, ha a palafont nézi akkor meg bunkó, mert arra se méltatta, hogy oda figyeljen a barátnődre.Így legalább megnézte és utcán is tuti felismeri:D:D Na a másik vakságot nem fogadott szerintem mikor összejöttetek.

2010. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

az összes többi exbarátom tartotta a 3 lépést bnőimmel, kollegáimmal

hidd el nem az én barátom az általános viselkedés, és egyik exem sem fogadott vakságot.

és a stíroláshoz be sem kell mutatnom. elég ha mellém áll egy csaj. vagy szembejön. vagy velünk várja a buszt. vagy ő is várakozik orvosi rendelőben, vagy mellénk ült a moziban, vagy....vagy ....vagy....

2010. dec. 29. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!