Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele vagy sem? Megoldás?

Figyelt kérdés

Először is tisztáznám,hogy csak a véleményekre vagyok kíváncsi,meg esetleg tippekre,hogy mivel lehet ezeket a problémákat korrigálni.A döntésemben a kommentek nem lesznek annyira befolyásolóak.

A helyzet a következő:több,mint egy hónapja ismerkedtem meg a barátommal,akkor maga volt az álompasi.Aztán közelebb kerültünk egymáshoz,és megmutatkozott az igazi énje.Kb. minden nap összeveszünk valamin,pedig én türelmes vagyok,de cukkol és cukkol,aztán meg nem bírom tovább,és én is kikelek magamból.Igazam nekem sosem lehet,mert ő mindig megmagyaráz mindent,némi körítéssel,aminek a fele nem is igaz.Ebből lesz az ordítozás.Amúgy mindig mondja,hogy szeret,és nem akar elveszíteni(valóban nagyon ragaszkodik hozzám,csak bennem bízik meg),viszont én megmondtam neki,hogy akkor változtasson a viselkedésén,különben szakítok vele.Totál beijedt,mindent megígért,valóban rendesen is viselkedett,nem b*szogatott,szóval megint olyan lett,mint régen volt...De minden csoda 3 napig tart,mint tudjuk,úgyhogy ma reggel megint egy csomó mindent bekamuzott az igazsága érdekében,és jól összevesztünk.Amit kihagytam az az,hogy mindig ő békül,mert mindig rájön,hogy ő volt a hülye.Na mármost,ez így nekem nem nagyon megy,mert a hisztijei hatására kezdek erősen kiszeretni belőle.

A szakítástól szintúgy félek,mert a legjobb barátjával beszéltem ezügyben,és ő mondta,hogy az összes exét zaklatta egy ideig a szakítás után.Ezt sem akarom.

Valaki volt már esetleg hasonló helyzetben?És,ha igen,akkor hogy oldotta meg,szakítás nélkül?

Köszi a válaszokat!


L/19


2010. dec. 29. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én pont ilyen vagyok, mint a pasid és ha te nem lépsz, akkor ő fog. Nem illettek össze és te ne is várd el, hogy más ember legyen. Szakíts


23f

2010. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő nem fog velem szakítani,ez 100%...
2010. dec. 29. 12:10
 3/11 anonim ***** válasza:
játszik mint macska az egérrel.szerintem ki akar direkt borítani hogy utána visszanyalja magát.direkt vannak ilyen emberek.ha meg eldobják öket akkor visszamennek mint a bumeráng.az ilyet messziröl el kell kerülni.szakíts vele és ne érdekeljen hogy zaklat
2010. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen,ő élvezi,ha kiboríthatja az embereket...Nem csak engem.
2010. dec. 29. 12:17
 5/11 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Szakíts vele, és ne félj tőle. Gyenge jellemű, sokkal jobbat érdemelsz. Ha zaklatni mer, küldj az utcájába két háromajtós szekrényt. :)
2010. dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oké,köszi!Én is így gondoltam.:)
2010. dec. 29. 12:19
 7/11 anonim ***** válasza:
majd belátja egyszer hogy ez igy nem mehet tovább és mindenki el fog távolodni maga körül.hagyni kell a pi..csába
2010. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valamiért vonakodsz a szakítástól. Nem hiszem hogy a zaklatástól félnél ( az előbb utóbb úgyis bekövetkezik ha tényleg olyan amilyennek leírtad)

Talán attól félsz hogy egyedül maradsz, hogy a következő nemlesz álompasi és még mindig keresed benne az "álomképet", vagy simán mazohista vagy és bírod ha szivatnak(bár ez nem valószínű szerintem se)

Ne foglalkozz másokkal, ne próbálj megfelelni senkinek és minden esetben egy kérdést tegyél fel. Jó ez így nekem? Ha a válasz nem, akkor már csak rajtad múlik miként vetsz véget egy rossznak, és folytatod másként az életed.

2010. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Igen,valóban vonakodok a szakítástól,mert pl. most is felhívott(naponta min. ötször szokott amúgy),és iszonyat kedves volt.:/
2010. dec. 29. 12:47
 10/11 anonim ***** válasza:

az önbizalomhiányosok ilyenek.

addig kedves, amíg nyeregben nem érzi magát.utána próbál leuralni.

mindig feszegeti a határokat.

az én barátom is ilyen.

ha háború van, a végén, mindig ő könyörgi vissza magát.

nos.

attól hogy ez meddig tart, a te idegrendszereden múlik.

ha ezt a játékot simán bírnád, örökre együtt maradnátok.

de te összeroppanni látszol...

ha nem vag ykemény, neked is alábbhagy először az önbizalmad, utána a párodba vetett bizalmad, utána nem leszel képest le sem lépni tőle, mert azt hiszed nem kellessz senkinek, és örülhetsz, hogy ő veled van.

ez egy veszélyes játék.

de ha fiatalok vagytok, te kinőheted, ő már nem fogja.

2010. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!