Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele? 18L

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt de az én részemről a kapcsolatunk inkább megszokás lett...
2010. dec. 28. 21:57
 1/7 fantooom ***** válasza:
Hát ne egyik napról a másikra. Az sms-eid végérére mostnatóé ne írd oda h szeretlek meg ilyenek. Szal ne csinálj olyan dolgokat amivel összezavarod. Lassan kell érzékeltetnu h ez a kapcsolat kiégett. Maradandó sérülés lesz az neki ha egyik napról a másikra szembesíted vele hogy be akarsz fejezni egy 4 éves kapcsolatot
2010. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki azt amit irtal a kerdesedbe. Ha mar 4 eve vagytok egyutt akkor megtudjatok beszelni civilizaltan.
2010. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én pedig ellenkező véleményen vagyok. Nagyon nem szeretném, ha valaki, aki már nem akar velem lenni, még napokig-hetekig megjátssza magát, pedig már tudja, hogy véget akar vetni a kapcsolatnak!

Szerintem mondd meg neki azt, amit ide írtál, hogy részedről ez már nem szerelem, inkább csak megszokás és már nem szeretnéd folytatni.

2010. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fantooom ***** válasza:

Nem azt mondtam hogy hetekig! Meg hogy játszadozzon vele...

De ne is az legyen h egyiknap: így szeretlek meg úgy, nagyon hiányzol stb... másnap meg: bocs, én már nem érzek semmit...

Ez is durva azért

2010. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom már érezhető lehet, a kérdező sem hiszem, hogy 1 nap alatt találta ki. Az más kérdés, hogy a párja érzi-e hogy. De ha már megvan az elhatározása a másiknak, én nem szeretném, hogy akármeddig is húzza, mert gyakorlatilag hazugság. De ez csak az én véleményem.
2010. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kellett neked 14 évesen összedugni. Az ilyennek mindig kiégés a vége...
2010. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
23:23 nem értelek... Kifejtenéd bővebben?
2010. dec. 29. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!