Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedjek a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek a barátommal?

Figyelt kérdés
tudom, gyerekes kérdés, de nem tudom hogy viselkedjek a barátommal, mit csináljak meg ilyenek. Miket mondjak neki, vagy hogy "édesgessem"? Mindenki azt mondta ez majd jön magától de nem jön. Most sehogy sem viselkedek vele csak úgy beszélgetünk, meg csókolózunk ha találkozunk meg ha elbúcsúzunk :S :( Pedig már 16 vagyok. Segítsetek légyszi, minden fontosat írjatok le!
2010. dec. 28. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szereted őt?
2010. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, de nem járunk régóta de aranyos
2010. dec. 28. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha az ember nem szerelmes a párjába nem érdemes belevágni a kapcsolatba. Oké, hogy idővel megszereted, de ez milyen már? Nem lesz ugyanolyan a kapcsolatuk mint azoknak akik szerelmesen jöttek össze.
2010. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Szóval te összejössz egy olyan fiúval, akit nem is szeretsz?:O

Mindegy....majd ha megszereted ,akkor nem lesz szükséged tanácsokra, hogy hogyan édesgesd:)

A kutyádat is tudod kényeztetni....ez se lesz sokkal nehezebb ha majd megszereted.

2010. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!