Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mit kell tennie a lánynak, hogy szerelmet valljatok neki?

Figyelt kérdés
Mikor mondjátok ki, hogy "szeretlek"?:)
2010. dec. 28. 03:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szigorúan csak szex után.Akkor legalább már biztos lehetek benne,hogy nem csak egy kamu az egész dolog.
2010. dec. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hát én ha valaki szép annak első perctől.

bár ez inkább baráti szeretés.

ha valakit igazán szívből akkor ahhoz meg kell ismerni, tudná róla dolgokat, együtt lenni vele és ha kijövünk egymással és nem csak a lapos történetek meg unalmas hétköznapok hanem már vágyok arra hogy lássam vagy beszélhessek vele akkor kimondom neki szívből

2010. dec. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

hozzá fűzöm hogy a kérdésre válaszoljak a lánynak adnia kell magát hogy azt ismerjem meg aki valójában.


"Sose azt szeressék ami szeretnél lenni, hanem azt aki vagy"

2010. dec. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Csakis szex után

2. Csakis azután, hogy a csaj kimondta

2010. dec. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sokszor én mondtam ki először. Volt olyan, hogy sokáig tartott a kapcsolat utána, volt, hogy csak 1 hónapig (előtte), mert utána vége is lett. Nem bánom már, mert nem is igazi érzelemből mondtam.

Szerintem, aki komolyan gondolja, tényleg neked való, nem fog megijedni egy szótól. És ezt igazolja a jelenlegi helyzetem is:)

Szóval mindig szex előtt kimondtam. És nem bántam meg. Mert vegyük már komolyan egymást.

2010. dec. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nos, a srácok imádják ha pici ajándékokkal, meglepetésekkel leped meg. Így érzi, hogy törődsz vele és egyre jobban beléd fog esni.:D
2010. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Várnia kell.
2010. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!