Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egyetemre járok, barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egyetemre járok, barátom szakmunkás végzettségű. Későbbiekben nem lesz gond abból, ha túl nagy a tanultságbeli különbség köztünk?

Figyelt kérdés

Én egyetemre járok, közgazdász leszek és későbbiekben is szeretnék majd más területen diplomát szerezni, ezek mellett szivesen tanulok nyelveket és egyéb területen is van szakmám ill. szeretnék még szerezni. A barátom szakmunkás végzettségű, most készül az érettségire, de nemigazán szeret tanulni, más céljai sincsenek, nemtudja, hogy mit kezdjen az életével, mit csinálna szivesen, de tanulni se szeretne.

Közös jövőt tervezünk, és most ez épp ezért lehet hogy furcsán fog hangzani, de nem fog ez a tanultságbeli különbség későbbiekben gondot okozni kettőnk között? Hogy csak "általános kérdéseket" tudunk megbeszélni?


2008. jan. 20. 13:27
1 2
 11/13 anonim válasza:
Legfeljebb akkor lehet gond, ha gyereketek lesz, aki a párodra hasonlít és nem szeret majd tanulni. Szerintem zavarni fog a fogadó órán a suliban, amit majd hallasz a tanároktól.
2012. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Ricsi14 ***** válasza:

A szakmát , és a magánéletet nem kell össze keverni !

A szakmai problémáidat beszéld meg a kollégáiddal.

El kell mondanom , hogy az iskolázottságot, és az INTELLIGENCIÁT nem szabad össze keverni ! És ez a fontos. Igaz ugyan, hogy szélesebb látókört kapsz iskolában, de inkább magasabb fokú szakmai képességet.

Intelligenciát azt nem lehet tanulni, az egy adottság ami a génekben vannak ! Tehát ha jó az intelligenciája akkor nem lesz vele problémád ! Ha viszont nincs, akkor az nagyon ki fog ütközni !!

2012. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Te eltudtál helyezkedni a diplomáddal?

2012. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!