Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem gond az ennyi kor különbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gond az ennyi kor különbség? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátom most 17 éves én meg 14 attól nem tartók hogy csak a szexet akarja tőlem mert egy elég szigorú bent lakásos suliba jár bár még nem járunk csak úgy kerülgetjük egymást de a szimpátia kölcsönös nagyon szeretek vele együtt lenni és ő is velem anyu tudja hogy tetszik nekem de apám meg a család többi tagja tuti h ki fog bukni szerintetek mit csináljak ?? (bocs h hosszú lett )
2011. júl. 12. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
majd pár hónap múlva akarja és még neked nem kellene elveszíteni,mert fiatalka vagy. neki meg fel-le fog állni a pöc.sös és ezzel fog zaklatni,hogy mikor fekszünk már le? szerintem neked még kapcsolat sem kellene.
2011. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az hogy bentlakásos suliba jár az még nem jelent semmit. És ne hidd hogy a pasik csak a szexre gondolnak, mert azt sértésnek veszem...
2011. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyünk pozitívak! Tételezzük fel, hogy a fiú ezt megérti. Csak ebben a korban rendkívül sok a 3 év korkülönbség. Sőt, ha te 18 ő 21, ideális. 16-19 már elmegy. 16 év alatt semiképp ne! Szerintem normális, ha valaki nem frigid, vagy impotens. Aki nem így gondolja az járjon plüss teletabbieval, vagy nemtom. Ha 1-2 évet nem tud várni, akkor ne várjon!
2011. júl. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akartam egy hím neműt se megbántani !!
2011. júl. 13. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!