Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatban sok a veszekedés?

Figyelt kérdés
már több mint 1 éve együt vagyunk a barátommal de nagyon sokat veszekedünk és ez elég zavaró. Nem olyan nagy dolgokon de minden kicsi apróságon össze tudunk veszni próbátuk megbeszélni és akkor jobb volt 1 darabig de utana megint minden a régi....:( 16 éves vagyok....
2009. jan. 24. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

16 éves tűzrőlpattant leányzó, és keményvágású barátja - hát a veszekedést azért valahonnan hozza az ember, mintákat lát, és persze a már említett temperamentum.


Nem, nem minden kapcsolatban sok a veszekedés, nálunk pl. egyáltalán nem, inkább mérgelődés-szomorkodás ha vki megbánt vkit, de inkább a helyzet a rossz, nem a másik ember. Én kifejezettem hülyeségnek és energiafeleslegnek érzem a veszekedést.

Lehet h kinövöd. Sőt, majd a tartós kapcsolatban, más fiúval lehet h te is más leszel, mindenki mást tud kihozni a másikból.

2009. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

egy kicsit tartsatok szünetet az nálunk jót tett

próbáljátok meg

2009. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahol már sok a veszekedés ott már nem ok valami! Mi se szoktunk veszekedni, mi beszélgetunk a problémákrol, tudod azért ez általában igy mukodik. Felesleges dolog nem huzom fel magam és nem kezdek el vele veszekedni. Ha komolyabb a dolog vagy megbántott valamivel megmondom! Szoval kéne beszélgetni is nem csak veszekedni! Ha már egy éve egyutt vagytok ismernetek kéne egymás rikolyáit és kezelni kéne a dologot. De itt ez most nem nagyon megy. VAloban lehet jo lenne egy kis szunet!
2009. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindig megszoktuk beszélni hogyha veszekedtünk vagy bocsánatot kérni ha netán megbántottuk egymást csak egy idő után kezdődik minden előlről s megint mindenen összeveszünk...:(
2009. jan. 24. 22:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos,ez nekem ks igy volt egy pasimmal.Végül nem maradtunk együtt!
2009. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad annak lennie!Mi nem szoktunk.Összesen 7 hónap alatt 2-3 alkalom volt olyan,de azt is megbeszéltük!És akkor sem veszekedtünk,csak kisebb mérgelődésről volt szó!


18/l

2009. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát már ugy éreztem hogy nem akarom folytatni tovább nem azért mert nem szeretem hanem azért mert túl sokat veszekedünk és nem akarom ezzel tölteni a hátralevő életemet.és megmondtam ezt neki is akor rájött hogy nem akar elvesziteni mert ő is nagyon szeret és egy jó ideig nagyon jól megvoltunk veszekedés nélkül és most megint kezdődik előről az egész:( és szünetnek nevezhető pl az is hogy kb 2 hétig keveset találkoztunk+ beszéltünk és utana is csak veszekedtünk....
2009. jan. 24. 22:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 3 hónapos kapcsim, a srácot nagyon szerttem, első szerelem volt, de szinte mindennapos volt a veszekedés, azt hittem hogy ez normális, utána már nyomasztó volt, később elkezdtem beszélgetni egy másik sráccal és ráébresztett arra, hogy egy kapcsolat lehet veszekedésmentes is. Nagy nehézségek árán otthagytam a barátomat(ész a szív ellen, az ész győzött), amiatt a másik miatt, akivel már 2 éve vagyunk együtt boldog kapcsolatban, és ezalatt a 2 év alatt egyszer sem sikerült összevesznünk, persze kissebb sértődések voltak, de mindent megtudunk beszélni, ezért is szeretek annyira vele lenni. Szóval légy erős, hidd el jobb egy nyugodt kapcsolat mint egy olyan amiben sok a veszekedés.
2009. jan. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi eleinte sokat veszekedtünk, nekünk előre felé vitte a kapcsolatunkat. Miután összeszoktunk, megtanultuk, hogyan éljünk együtt, hogy mindkettőnk elégedett legyen, elmaradtak a veszekedések is.
2009. jan. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem minden kapcsolatban sok a veszekedés..sőt, elég baj, ha folyton összeveszik egy pár. megint más dolog a cívódás,összezörrenés..ezek nélkül unalmas is lenne az élet. :)

mi pl az 5 évünk alatt egyetlen egyszer sem veszekedtünk. meg kell beszélni a problémákat, és nem kapásból leordibálni a másik fejét. :)

2009. jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!