Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárhatom-e, hogy a szeretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárhatom-e, hogy a szeretett nő csak úgy tudjon hozzám költözni, hogy az élettársánál kell hagynia a 8 éves gyereküket?

Figyelt kérdés
Összeakarnánk költözni, de az életárs nem engedi el a nővel a gyereküket. Mit csináljunk, hogy végre boldogok legyünk?
2008. jan. 20. 03:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A nőnek kell döntenie.Ez a huzavona semmiképp sem tesz jót a gyereknek.Esetleg egy láthatásban meegyezni?Ha nem megy,vigyétek perre az ügyet.Éppen várom a gyermekemet,és már most nagyon nagy a kötődésem hozzá.Soha ne kérd,h hagyj a gyermekét.Az ő döntése lehet csak,és ezt is hozd a tudtára!
2008. jan. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elöttem szólóval!Nem várhatod el!!Próbáljatok valami megoldást találni,ügyvéddel beszélni mindenekelött,hogy mik az esélyek a gyermek elhejezésével kapcsolatban!Ebben tudsz neki segíteni!Elvárni viszont ilyet nem lehet!Még ha meg is tenné,a késöbbiekben csak gond lenne belőle köztetek.Mivel nem saját döntés lenne,hanem elvárás (Úgymond érzelmi zsarolás),így benned azt látná,hogy miattad hagyta el a gyermekét!Szerintem beszéljetek egy ügyvéddel,itt a neten is lehet tanácsot kérni ingyen!Vannak ilyen oldalak,ahol az ügyvédek válaszolnak!Amennyiben részletesen leírod neki a problémát és persze őszintén,úgy biztos meg tudja mondani mik az esélyek!Sok sikert nektek!!!:)
2008. jan. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a gyereknek az anyja melett a helye! bármi áron...Persze ha az anyja viselkedése, életvitele nem zárja ki.azt viszont nem írtad, hogy te szeretnéd e hogy a gyerek is veletek lakjon...ha igen segíts nekik.
2008. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hááát... ha a nő elhagyja érted a gyermekét, akkor elég sok következtetést le lehet vonni ebből. Nem várhatod el, de ha önszántából megtenné, én elgondolkodnék azon, hogy jó anya-e.
2008. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nem!!!!!!!
2008. febr. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én vagyok az a nő,aki össze akart költözni eme úriemberrel.

A költözés és a szökés megtörtént,de nagyon rosszul sült el.

Ez az úriember,(a kérdés kiírója),rendes volt és kedves,csupán elfelejtette velem közölni,h nem olyan körülmények között él,ahol egyáltalán lakni lehetne,egy kisgyerekkel.Ilyen körülményeket soha nem szabadott volna látnia az én lányomnak.Bár én is lúdas voltam,hiszen látatlanba mentem oda,nemtudva mi vár rám.Sajnos a látványtól,lelkileg sokkot kaptam,hiszen lakást képzeltem,nempedig egy,lepusztult valamit,ahol még a tisztaságot hírből sem ismerik.Szeretem a tisztaságot magam körül,de nem gondoltam,h vannak emberek akiknek ez problémát okoz.Nem sajnáltatni akarom magam,egyszerűen csak jólesett kiírnom magamból.Az úriemberre mamár nem haragszom,bár akkor átmentünk egy albérletbe,de akkora már sajnos lejött a kép,h nem éppen nekem való,így másnap,közösen a lányommal arra az elhatározásra jutottunk,h visszamentünk az apukájához.

Valahol sajnálom szegény embert,hisz a barátságát elfogadtam volna,hisz én sem erre számítottam.

Oda jutottam,h kevés olyan ember van,akinek szabad hinni,és megbízni benne,nagyon sok idő kell ahhoz,h valakit kiismerjünk.Én nekem viszont csak tf onon,volt lehetőségem megismerni őt,amit rosszul tettem.

Nem akarom én őt bántani,hisz valahol lelkifurdalás gyötör a dolog miatt,és ha olvassa e sorokat,arra kérem,h ne haragudjon rám,és kívánom,h találja meg a boldogságot.

Talán egyszer nekem is sikerül,h igazán boldog lehessek.

Pedig nem voltak nagy elvárásaim,csak annyi baj volt velem,h tisztaságmániás vagyok,és hasonló beállítottságú emberkével kellett volna kezdenem.

2008. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Azért azt még hozzátenném,h köszönöm a lányom apjának,h visszafogadott engem,nem sokan tették volna ezt meg.

Bár a viszonyunk nem felhőtlen,mégis sikerült ezek után,egy olyan baráti viszonyt kialakítani vele,amiben tudunk együtt élni.Ha boldogok nem is vagyunk,de a gyerek összetart bennünket,tudunk beszélgetni egymással,amit azelőtt nem mondhattam volna el.

2008. máj. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!