Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor lettetek ismét szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lettetek ismét szerelmesek az első után?

Figyelt kérdés
Ugy értem az első hosszú kapcsolat után ( 1 -2 év )ami szakitással ért véget és megviselt, mennyi idő telt el mikor ismét szerelembe tudtatok esni és működő kapcsolatot kialakitani ?
2010. dec. 24. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez változó. Én 6 évig voltam együtt vkivel és szakítás után pár hónappal már jártam egy sráccal vele 3 évig voltam együtt, bár a szerelem közel nem volt jelen. Kb. csak pótlék volt, vigasztalás. Miután vele is vége lett ismét egy két hónap múlva volt vkim, aki jelenleg is velem van, és az első perctől imádom, bár ehhez hozzátartozik, hogy az előző kapcsolatom nem volt jó, örültem hogy vége lett. De általában a kapcsolatok felét szokták javasolni gyászidőnek. Nálam ez még sosem volt meg.
2010. dec. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Moszuke ***** válasza:
2hónapo kb. de az előtte lévő "szerelem" az fantom szerelem volt.. viszont eléggé valóságosnak tűnt amíg tartott:))
2010. dec. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
másodszorra
2010. dec. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!