Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van 2 barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van 2 barátnőm, akik szerelmesek egy fiúba a suliból. A fiú viszont azt mondta, h. tetszem neki és h. járjak vele.

Figyelt kérdés
Nekem is szimpi a srác, bár kicsit tartok a 3 év korkülönbségtől (ő az idősebb), de ami még fontosabb, nem tudnék a barátnőim szemébe nézni. Mit tegyek? Hagyjam a fenébe a srácot? Elfelejteni nem tudom, mert a barátnőim mindig annyit áradoznak róla, viszont én nem akarok beállni a sorba.( a srác csinálhatna magának egy fanklubbot is, tuti jelentkezne egy csomó csaj, elég népszerű :D)Vagy adjam fel barátságaim?? Segítséég!
2009. jan. 24. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vállald be a srácot!!! Ha a barátnőid nem fogják belátni, hogy a srácnak Te kellesz és nem Ők nem is jó barátnők!!!
2009. jan. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lennél a srácba, az más lenne, akkor azt mondanám, hogy próbáld megbeszélni a barátnőiddel. Így vagy szerzel nekik pasit, fejenként egy darabot, akibe beleszerelmesednek, akkor nyugodtan járhatsz a sráccal, nem lesz gond. Így viszont... Ha feladnád a barátnőidet egy pasiért, nem vagy igazi barát (hiszen csak szimpi a srác, nem vagy szerelmes). Beszélj a csajokkal.
2009. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A barátaidat semmiképp ne hagyd el, ők sokkal fontosabbak egy pasinál, akik csak jönnek mennek az életünkben fiatal korban. Szerintem mond el a barátnőidnek, hogy a srác járna veled és te is vele, és hogy mit szólnának hozzá. Ha nagyon bántaná őket a dolog akkor szerintem hagyd a pasit, de ha tényleg a barátnőidnek nevezik magukat, akkor áldásukat adják rátok.
2009. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok, és kiegészítve: Gondolom elég fiatalok vagytok, ha nem, bocsáss meg a feltételezésért. van benne igazság, hogy a barátnőidnek is be kell látni, hogy pont te, és nem ők. De ez egy kényes helyzet...
2009. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt szokás mondani, hogy a barátság életre szól, a szerelem 2 évre, vagy 2 hétre :D

Inkább a barátnőidet tarsd meg, ők tuti kiakadnak ha összeállsz a pasival


Máskülönben nem feltűnő az h a srác nem a barátnőiddel akar járni akik rajonganak érte? Dehogyenm feltűnő :D, mert neki az kell aki megszerezhetetlenebbnek tűnik. Te vagy az édes mazsola, a barátnőid meg csak csajok.


Ha szerelmes lennél, asszem nem is kérdeztél volna meg minket. De így én is inkább azt tanácsolom, ne járj vele.

2009. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia! ha én a barátnőd lennék, és összejössz azzal a pasival akiről tudod, hogy nekem tetszik, biztosan nem barátkoznék veled többet. Szerintem hagy a srácot, egy pasi sem ér annyit mint a barátnőid! Ez 100%! Ne ess bele abba a hibába, amibe mások. "A barátnői helyett a pasit választotta, de a pasi 2 hónap után elhagyta, és most se pasi se barátnők, és mindenki utálja" <-- ne akard, hogy veled is ez történjen.
2009. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mielőtt azt döntenéd, hogy összejössz vele, mindenképpen beszélgess a barátnőiddelm, hogy tudják nem a hátuk mögött cselekszel, hogy téged kért meg a srác és az a helyzet, hogy neked is tetszik, tehát tetszetek egymásnak. ezután ők, ha féltékenységből ellenzik a dolgot, akkor azt csináld, amit te szeretnél. azt easetlreg mérlegelheted, hogy mennyire szerelmesek a barátnőid. mert lehet, hogy az egyikük nagyon. míg te, nem vagy őrülten szerelmes, csak szimpi neked a fiú. tehát nagyon nem viselne meg, ha nem járnál vele, viszont lehet, hog valamelyik barátnőd annyira odavan érte, hogy nagyon rosszul esne neki. ha valójában nekik is csak szimpatikus, és esetleg féltékenyek lesznek, akkor ettől még járj nyugodtan ezzel a fiúval. azt is gondolod át még, hogy te miért akarsz járni vele. mert neked tetszik, vagy azért mert népszerű és sokaknak tetszik
2009. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!!!!
2009. jan. 31. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!