Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sasna kérdése:

Miért nincs kedve velem kimenni valahova, csak a haverokkal?

Figyelt kérdés
a barátommal szinte sehova nem járunk.. ma, amikor tudta, h egész nap nem leszek otthon, elfoglalt voltam, beszervezett egy billiárdozást a haverokkal, és ezt megirta sms-ben. mondtam ok, de velem miért nem akar elmenni sehova? erre irta, h jaa, és lehet, h bulizni is elmennek valahova.. velem meg soha, sehova nem akar menni, mert h ő már kinőtte ezt, meg stb.. erre mondtam neki, h mi van azzal, h a múltkor azt mondta, h ő ebből már kinőtt, erre azt mondta, h hagyjam a hülyeségeimmel, ha akarok megyek, ha nem, nem, neki most van pénze, neki senki se parancsol.. próbáltam rávezetni, h miért nem lehetne úgy, h olyankor menjünk ki, amikor mind a kettőnknek jó, de nem is akart meghallgatni, 2 x kinyomta a tel.t.. én meg 2 x visszahivtam.. :S aztan amikor hullafáradtan 9 óra körül befejeztem, folhivtam, h akkor mehetunk vhova.. erre azt mondta, h csak kicsit billiárdoznak, és mennek haza.. és még mindig nincs otthon, és igy simán elmehettem volna.. miért nem akarta, h vele legyek? miért a haveroktól függ, h kimegyünk-e vhova, vagy nem? miért nem érdekli az én véleményem?
2010. dec. 23. 23:23
1 2
 11/19 werte ***** válasza:

Besavanyodott, megkeseredett ember leszel. Belekötsz mindenbe, akár okkal, akár ok nélkül. Szerintem meghalt a dolog.

Elmesélek egy példát az én életemből.

Megismerkedésünkkor is fociztam és ezt tartotta a legfőbb vonzerőmnek az exbarátnőm. Szakításnál épp ez volt az egyik ok, amely döntésemben szerepet játszott. (utolsó 2 évben 1 meccsemre sem jött el) Ellenben nyaggatott, hogy menjünk el mindenfelé-ami ŐT érdekelte!

Szóval KOMPROMISSZUM KÉPTELEN a pasid! Ezt be kell mielőbb fejezni...

2010. dec. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
nem is lehetunk minden nap egyutt, mert másik városban tanulok.. igazán mondhatta volna, h akkor nem mennek még menjek én is.. de ez, h kérdezek vmit, és kikapcsolja a tel.t??
2010. dec. 24. 00:35
 13/19 A kérdező kommentje:
és nem az a baj, h kimegy.. hanem h velem nem akar, de másokkal meg akar..
2010. dec. 24. 00:36
 14/19 werte ***** válasza:
Szöszi... mondom hogy besavanyodsz:S
2010. dec. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
jajj.. tudom, h ki vagy.. nem, nem fogok besavanyodni.. csak nem értem az egészet..
2010. dec. 24. 00:42
 16/19 A kérdező kommentje:
de hulye vok.. a focinál rá kellett volna jönnöm :) üzenetet nem irsz vissza? vagy irhatsz ide is.. kikapcsolta a telefont.. én meg várom, h majd jön.. na persze.. de bennem van a gond?
2010. dec. 24. 00:43
 17/19 anonim válasza:
Na ide figyelj... Én most vagyok benne egy tökéletes kapcsolatba és most másodjára esünk túl egy kis veszekedésen. Mi mindig megbeszélünk mindent és ha valamelyikünknek valami baja van akk elmondja a másiknak... Nektek is ezt kellene... A helyedbe oda mennék és mondanám neki hogy ha akar tőled valamit akkor legyen szives megváltozni olyan normálisabb lenni mivel ha valaki szerelmes és ha ténleg az akkor mutassa is ki ne csak érezze! Ha igazán szeret akkor megfog változni és veled is fog törődni :) ha viszont nem akkor kikell mondani hogy páá:( rem ez nem lesz mert tudom milyen érzés ez mert a volt b.nőmmel pont ez volt... csak ő inkább csak játszodozott az érzéseimmel. Fogad meg a tanácsom poróbálj vele beszélgetni erről és ha nem akar akk mond neki hogy akkor a kapcsolatokon fog múlni :( és nem te vagy a hibás de próbáljátok megbeszélni. Sok sikert:)
2010. dec. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
kérdeztem tőle, h miért ilyen, mi a baja, de lenyomta a tel.t.. h hagyjam őt a hülyeségeimmel..
2010. dec. 24. 02:28
 19/19 anonim ***** válasza:

tudod hiába vagyok szerelmes, és kidobnám ha ilyen lenne, ennyire vagy neki fontos, akkor vallaná be, és szakítana, vagy zat várja h besokallsz, kidobod és ő mossa kezeit

gyerekes bunkó alak

akkor hívott volna el téged is

a párom inkább haverokat rázza le ha velem van, vagy elmegyünk együtt, jóba vagyok a barátaival :)

megm indent elmond, pedig nem kérdezem

meg ő is érdeklődik folyton milyen napim volt, mit csináltam, merre jártam, persze nem ellenőrizgetésből, de azért tudom h van benne féltékenység,

mert ő szépnek tart engem, meg szexmániásnak, és gondolja h én jobbat érdemlek, pedig én őt szeretem :)

és ettől függetlenül nincs sok önbizalmam

megbízok benne, hosszú ideig nem ovlt leőttem közvetlenül kapcsolata, mai volt hosszú volt, és ha szakítottak nem rajta múlott, vagyis egyszer dobott egy csajt, de ott a csaj csalta meg, és besokallt a sok idegeskedéstől

2010. dec. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!