Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszik a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik a barátnőmnek ha elakarok menni a haverokkal valahova?

Figyelt kérdés
19 évesek vagyunk 4 hónapja járunk mióta vele vagyok nem járok a haverokkal sehova mert nem tetszik neki de amikor ő elakar menni a barátnőivel nekem se nagyon tetszik de én nem mondom neki és megértem h a barátnőivel is szeretne lenni de ő miért nem ért meg engem mit tegyek??
2009. jún. 3. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit tegyél? Mutasd be a barátaidnak. Hívd el magaddal egyszer. Még az is lehet, hogy visszautasítja, hogy "menjél csak egyedül." Lehet, hogy féltékeny rájuk, vagy attól fél, hogy letagadod őt, esetleg felszedsz valami új csajt, mert hogy a fiúk bandában csajozni szoktak...

Nyugtasd meg az aggályait.

Meséld el neki, mit csinálnátok. "Beülünk egy pizzériába, és egy pár üveg sör mellett megdumáljuk a dolgokat", vagy akármi.

Én még örülnék is neki, ha a páromnak lennének haverjai, akikkel időnként eljár... Szegénykémet mostanában hanyagolják a barátok, pedig nem én állok közéjük...

Szóval ezt tudom neked tanácsolni.

Még akár azt is mondhatod neki, hogy ő is elmehet a barátnőivel, akkor addig, míg ő a barátnőivel tölti az időt, te találkoznál a cimborákkal. :)

22/L

2009. jún. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen a tanácsot de még annyit hozzátennék h elhívtam már és bemutattam a haverjaimnak és jól elvolt velük és elmondanám neki h mit csin ezt ős is tudja de még se tetszik neki ha elakarok menni velük:S szeretjük egymást de engem ez már kezd idegesiteni h neki mindent nekem semmit :s
2009. jún. 3. 08:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt minden képen meg kell beszélnetek mert ez előbb utóbb szakításhoz vezet.Lehet,hogy már sokszor becsapták és fél,hogy te is bántani fogod.Mond el neki,hogy megbízhat benned és nem csalod meg.Mert ügye így van?Akkor meg nyugszik és nem fog butaságokra gondolni.Vagy ha el mész a haverokkal lgaláb egyszer hívd fel és mond el neki mennyire szereted.
2009. jún. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Akkor a barátnőd - bocsáss meg érte - egy HP. (Hisztis P*csa), aki filmekből veszi az ötleteit... Azokban szokás ugyan kiakadni, hogy "folyton a haverjaiddal lógsz, rám nem is figyelsz", meg tinimagazinokban "mit tegyél, ha a pasidnak fontosabbak a barátai, mint te?" - és ehhez hasonló finomságok...

Állj a sarkadra, légy férfi!

Vagy járj el a barátaiddal, ha jól esik (azért túlzásokba nem kell esni, a hét 7 napjából 5-7 nap), de azért időnként mehetsz.

Vagy te is mondd neki, hogy nem szereted, ha a barátnőivel császkál.

Kicsinyes, de majd' hogy nem infantilis dolog megtiltani a párunknak, hogy szórakozzon. Kell egy kis külön töltött idő is, nem lóghatunk folyton egymás nyakán.

Első válaszoló

2009. jún. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
*ugyanígy
2009. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

A 9 órás hozzászólónak teljesen igaza van!

Úgy kellene felejtened a csajt, mint a 21.


Bár ha tetszik a papucs élet akkor maradj vele.

2009. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp ne legyél papucs ! Állj a sarkadra ! Nehogy az legyen mindig amit ő akar ! Ha szeret akkor elfogad , ha szakit emiatt akkor pedig sosem szeretett igazán ! Egy nő miatt sem érdemes hanyagolni a barátokat !
2009. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy pasi miatt sem érdemes hanyagolni a barátokat!!!!ök sem érdemlik ugyan ugy meg
2009. jún. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Na akkor erre válaszoljatok!!másfél éve vagyunk együtt a pasimmal,együtt is élünk,énn 23 ő 27 éves,sajnos nincs munkánk már jó ideje , rengeteget voltunk együtt,még ő eröltette az állandó együttlétet ami nem volt elllenemre,mert 1 percét se untuk,de miota megjött a jó idő ő már megy állandóan,sok a haver (akik nem barátok,nem azok a kitartok a barátom mellett tipusok, elég link brigád).nem kell csajra gondolni ismerem jol nem csajozik még csak rájuk se néz,de a mindene a haverok nem tud nekik nemet mondani,mondjuk az egész család ilyen tipusu nagy dumások,szeretnek dumálni,de most már napi 6-8 órát megy el,ami azt hiszem bőven elég lenne max 3 órára,bár az is naponta....na de ne legyek hárpia nem gond,de 6-8 óra?ők edzenek,ők ide mennek,ők oda mennek,és azt mondja vicc amit már csinálok,mindig pofa vágás meg szar hangulat van itthon,mert "duzzogok".pedig tudom hogy szeret,szerelmes meg minden,de a haverok a minden.csak ne gyertek avval hogy csajozik meg ilyenek,mert fölösleges erről beszélni mert nem igy van.csak már én rontom el a végén a kapcsolatunkat,mert állandó halotti tor fejem van,de ha ez nekem rosszul esik,jo majd vissza vesz......azt mondja ,hát nem látszik,igaz 2 hete sincs ez de hát akkor is.én meg itthon ülök mert nekem fiu haverjaim voltak a kapcsolatunk elején de megszakitottam velük a kapcsolatot miatta,amit megértek tőle hogy zavarta,de mit csináéjak ha fiukkal jövök ki jol.ja és ez a társaság nem az ahol jol érezném magamat,nem is szeretem őket.szóval jol sejtem vegyek vissza magambol és mindenhez jo pofa??.....:)pedig nem voltam ilyen tipus,ha ezt más mesélné nekem,azt mondanám haggyad majd megunja te meg nem hárpiáskodj ki akar ilyenhez hazamenni...de mástol is akarom hallani:)

bocsi a hosszu storyér

2009. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!