Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sasna kérdése:

Miért nincs kedve velem kimenni valahova, csak a haverokkal?

Figyelt kérdés
a barátommal szinte sehova nem járunk.. ma, amikor tudta, h egész nap nem leszek otthon, elfoglalt voltam, beszervezett egy billiárdozást a haverokkal, és ezt megirta sms-ben. mondtam ok, de velem miért nem akar elmenni sehova? erre irta, h jaa, és lehet, h bulizni is elmennek valahova.. velem meg soha, sehova nem akar menni, mert h ő már kinőtte ezt, meg stb.. erre mondtam neki, h mi van azzal, h a múltkor azt mondta, h ő ebből már kinőtt, erre azt mondta, h hagyjam a hülyeségeimmel, ha akarok megyek, ha nem, nem, neki most van pénze, neki senki se parancsol.. próbáltam rávezetni, h miért nem lehetne úgy, h olyankor menjünk ki, amikor mind a kettőnknek jó, de nem is akart meghallgatni, 2 x kinyomta a tel.t.. én meg 2 x visszahivtam.. :S aztan amikor hullafáradtan 9 óra körül befejeztem, folhivtam, h akkor mehetunk vhova.. erre azt mondta, h csak kicsit billiárdoznak, és mennek haza.. és még mindig nincs otthon, és igy simán elmehettem volna.. miért nem akarta, h vele legyek? miért a haveroktól függ, h kimegyünk-e vhova, vagy nem? miért nem érdekli az én véleményem?
2010. dec. 23. 23:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

fiú vagyok, nem szoktam ilyet mondani, de szerintem egy bunkó már bocs :S


keress mást, vagy nem is tudom.

2010. dec. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hat, keresnék, csak félek, h majd nem talalok.. :S ok, én se vok, voltam tökéletes, de amikor szépen akarok vmit megbeszélni, akkor nem lehet, meg kinyomja a tel.t???
2010. dec. 23. 23:28
 3/19 Cleptomaniac ***** válasza:

Láttam már ilyet. A barátnőmre soha nem volt ideje a pasijának, de a haverokra mindig. Volt, hogy mondta Neki, hogy nincs pénze, nem vesz évfordulóra ajándékot, de két nap múlva mentek a haverokkal... mi ez a festéklövöldözés? Paintball. Bocs, csak már késő este van. Öt évig bírták, a végén már nem volt olyan nap, hogy ne üvöltöztek volna. A szakításkor a csávó azt mondta a barátnőmnek, hogy már régen elhagyta volna, ha talált volna másik csajt.


Sajnálom, de nem tudlak biztatni. Próbáld Vele megbeszélni, de most kissé pesszimista hangulatban vagyok, és nem látom értelmét a dolognak.

2010. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
mondom, próbáltam vele megbeszélni, de azt mondta, h " hagyjál a hülyeségeiddel "..
2010. dec. 23. 23:38
 5/19 A kérdező kommentje:
a tel.je is ki van kapcs.. :S
2010. dec. 23. 23:58
 6/19 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Nagyon rossz lehet neked:(

Gondolom reménykedsz abban ,hogy szeret téged, és valami más miatt ilyen veled:(

Az a sejtésem, hogy a kapcsolatotokban a szeretet csak egyirányú:S Ha egy nőt szeretek ,akkor sose mernék ilyet tenni. Úgy viselkedik veled, mintha a huga lennél, akit nem kell komolyan venni:S Biztos aludni se tudsz ezek miatt:(

Előbb-utóbb szakítás lesz a vége, de előbb próbáld megbeszélni vele ,hogy mennyire fáj neked, hogy ilyen veled:( ha ezután se változik, akkor ott kell hagynod, mert nem szeret téged. Sajnálom hogy így alakult:S

2010. dec. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
a mobilját is kikapcsolta, és nem válaszol az sms-ekre.. jó ez a hug - dolog, ugy is érzem magam.. nem vesz komolyan.. :S
2010. dec. 24. 00:26
 8/19 A kérdező kommentje:
ja, nem alszok.. várom facebook-on, h beszéljunk, de már 2 órája " majd lassan megy " haza..
2010. dec. 24. 00:28
 9/19 anonim ***** válasza:
ha meg állandóan anyakadon lógna, akkor az lenne a baj. Meg kell találni a középutat. Ő is akar néha a haverjaival lenni, te is menj a barátnőiddel ide-oda. Van jogod hozzá nem? Ha meg tényleg sz@rik rád, akkor válts. Partnert.
2010. dec. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 werte ***** válasza:

Besavanyodott, megkeseredett ember leszel. Belekötsz mindenbe, akár okkal, akár ok nélkül. Szerintem meghalt a dolog.

Elmesélek egy példát az én életemből.

Megismerkedésünkkor is fociztam és ezt tartotta a legfőbb vonzerőmnek az exbarátnőm. Szakításnál épp ez volt az egyik ok, amely döntésemben szerepet játszott. (utolsó 2 évben 1 meccsemre sem jött el) Ellenben nyaggatott, hogy menjünk el mindenfelé-ami ŐT érdekelte!

Szóval KOMPROMISSZUM KÉPTELEN a pasid! Ezt bekell mielőbb fejezni...

2010. dec. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!