Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy derítsem ki hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki hogy tényleg tetszem e a lánynak?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogy tudnám kideríteni hogy tetszem e egy lánynak?mert pl. mikor találkozunk vagy elköszönünk mindig iír sok sok szívecskét,csókot küld stb.de mikor szerelmet vallok neki akkor nem ír rá semmit nekem csak annyit hogy "te kis majom meg kis huncut" meg ilyen marhaságokat nem ad egyértelmű választ rá.Mit tegyek? én 16/F ő 15/L
2010. dec. 23. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a száddal.
2010. dec. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de kérdezem tőle de sosem ad értelmes választ megkérdezem és egyböl tereli a szót
2010. dec. 23. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:

jajj....akk mondd meg neki ,h ne terelje a szót...ész......

-.-

:D

2010. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak attol félek hogy elutasít és nagyon jó barátok vagyunk és akkor utánna már nemtudok ugy barátként tekinteni rá és szerintem ősem fog ugy rám nézni mint egy jó barát
2010. dec. 23. 22:12
 5/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

hat akk ez necces helyzet :/

nem tudok mit javasolni..... probald kideriteni,h masokkal is csinal e igy... vagy probald meg megdicserni,vagy valami bokot mondani,amitől szerinted zavarba jönne...ugyis eszreveszed rajta,h megvaltozott a viselkedese,meg ha nevetve megköszöni is,figyeld a kezmozdulatait,vagy valamit.....

vagy esetleg jarj közösségbe vele,és probald feltekennye tenni...ez az egyik legjobb modja,h kideritsd,szeret-e teged.....

rem. segitettem:)

2010. dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amugy 15l:D
2010. dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

oksa bepróbálkozok a féltékennyétevéssel :D

Ha nemjön össze majd még jelentkezem XD

2010. dec. 24. 21:05
 8/8 anonim ***** válasza:
oké, várom a fejlemenyeket:D
2010. dec. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!