Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki a szakítást követően jön rá arra, hogy mégiscsak szereti a párját illetve már csak a volt párját? Aki így volt, írjon!

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van egy csomó.
2010. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

igen.

azóta is bánom.

2010. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért, mi történt?
2010. dec. 23. 18:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen van én is igy voltam és azota is probálom visszaszerezni de kezdem azt hinni hogy már már lehetetlen vagy elkéstem nem tudom de annyi biztos hogy legközelebb 5x is meggondolom mielött cselekszem!
2010. dec. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ez hogy lehet, akkor miért nem jött rá az illető, hogy szerette?
2010. dec. 23. 18:04
 6/9 Moszuke ***** válasza:

mindig az kell az embernek amit nem kaphat meg:) ez minden téren igaz.


velem ha szakítana egy lány az onnantól takarodjon.. nincs második dobás lesz*rom, hogy megbánta meghogy rájött jujj mennyire szeret..

még sosem szakított velem lány, én szakítottam mindig, de ha eljön az idő a könnyeimmel küszködve felfogok tenni két kérdést:

- átgondoltad?

- eldöntötted?


és ha igenekkel válaszol akkor abban a pillanatban elkezdem magam túltenni a lányon érzelmileg.

én ha már "áthajtok" egy lányon vissza nem tolatok... ezért van az hogy nincs második esély.


persze mind addig szó lehet második esélyről amíg érzelmileg nem teszem túl magam:)

mert amíg érzek a lány iránt dolgokat addig ha elém áll egy jó szöveggel akkor ismét fellángolnak az érzelmeim.

ismerem már magam ennyire hogy tudom hogy így reagálnék:)


de szerintem 1 hónap és túl lépnék ezen a sebezhető időszakon, és túltenném magam a lányon örökre.

ha annyi idő alatt nem gondolja meg magát és nem áll elém hogy hupsz, tévedtem akkor az már az ő baja:)

2010. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

igen, se veled, se nélküled, amikor hiányzik, akkor jön csak rá az ember igazán.

Ragaszkodás is van

2010. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18:25-ös: igazán becsülendő, férfias jellem vagy, főleg ha így is viselkedsz. És bizony, a lányok az ilyen pasikat szeretik, nem a nyámnyilákat:)
2010. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nincs. Vagy szeret az ember, vagy nem. Ritka az olyan elmezavar, mikor azt hiszed nem szereted, aztán kiderül mégis...

Persze embere válogatja, én már nem lepődök meg semmin.

2010. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!