Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Mit vegyek barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mit vegyek barátomnak karira?

Figyelt kérdés
mindig ez van..h utolsó pillanatra hagyom:s gtam, h parfümöt veszek neki...ajánlanátok esetleg valami finom illatút?? meg mellé még mit kéne? 20éves..nincs káros szenvedélye..nincs kedvenc hobbija..ruhát kapott tavaly..most mit???
2010. dec. 23. 11:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
a 3.-at akk még nem jelezte ki, de komolyan ezen vitázunk? te jó ég.. NEM MINDEGY??!!
2010. dec. 23. 11:39
 12/17 anonim válasza:
én mindennek örülök amit vesz vagy csinál nekem mert jól esik az hogy gondol rám :)
2010. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Analtruder 2000
2010. dec. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"nem a tied te p*cs! a tiédet hasznosnak jelöltem be....s*nter"


Szállj már magadba. Szted nem szánalmas amit művelsz?

Nem tudom neked hogy esne, hogy ha segítenél, aztán odab@szna a kérdező, hogy p*cs meg s*nter...


Hihetetlen, hogy ilyen mocskos szájú, gusztustalan, agresszív nőt el tud vki viselni.

2010. dec. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom szegény barátod...ilyen nagyszájú hisztérikát elviselni.../:
2010. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
irigykedtek, mert ti egyedül töltöttétek a karácsonyt és nem szeret senki!:)
2010. dec. 29. 21:11
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem én baromira nem irigykedem, rengetegen szeretnek, a szeretteimmel töltöttem a karácsonyt, kösz az érdeklődést (: Csak kissé hálátlan vagy, hogy ahelyett, h megköszönnéd a segítséget, így beszélsz azokkal, akik jót akarnak neked. Ha így folytatod, nem sokáig maradnak meg melletted a barátaid. Ez csak figyelmeztetés, nem szemrehányás (: És egyet még jegyezz meg..ez az oldal azért van, hogy kérdéseket tegyél fel, de megválaszolnia senkinek sem kötelező, tehát légy hálás a segítségekért...!
2010. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!