Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Mit vegyek barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mit vegyek barátomnak karira?

Figyelt kérdés
mindig ez van..h utolsó pillanatra hagyom:s gtam, h parfümöt veszek neki...ajánlanátok esetleg valami finom illatút?? meg mellé még mit kéne? 20éves..nincs káros szenvedélye..nincs kedvenc hobbija..ruhát kapott tavaly..most mit???
2010. dec. 23. 11:29
1 2
 1/17 Kamuuu ***** válasza:
53%
TE ismered barátod TE is találd ki... ne itt rontsd a levegőt :-)
2010. dec. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Egy metélőhagymát!
2010. dec. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

parfüm ötletek, én ezeket használom:

Giorgio Armani --> Acqua di Gió

Dolce & Gabbana --> Light Blue

Bvlgari --> Aqva

2010. dec. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
eddig ez egy nulla volt, nem hasznos
2010. dec. 23. 11:33
 5/17 anonim ***** válasza:
Utálom a pacsulikat. Egy jófajta paprikáskrumplit, vagy halászlét rittyents össze nekem, asszony, és én leszek a legboldogabb.
2010. dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
háhá, ezen jót nevettem:D bolond..:D
2010. dec. 23. 11:34
 7/17 anonim ***** válasza:
mi az hogy nem hasznos, te kérdeztél finom parfüm illatokat, én meg mondtam is 3-at, aztán azt mondod hogy semmi... Segítsen neked a hóhér...
2010. dec. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem a tied te p*cs! a tiédet hasznosnak jelöltem be....s*nter
2010. dec. 23. 11:37
 9/17 anonim ***** válasza:
ezt karácsony után ne kérdezd meg mégegyszerXD már így is elhúztad az idő, ezzel:) persze még holnap is lehet, de ne hogy akkor gondolkozz. Még ma menj el és majd ott meglátod milyen ajándékok vannak:) én mondhatom hogy vegyél ilyen olyan illatú parfümöt, de ha nem lesz akkor visszajösz hogy nincs? Ha nincs ötleted akkor a boltban választol amit tudsz. Ha van kronkrét dolog akkor meg se kérdezted volna:) mivel nincs menj olyan boltba ahol sok választék van;)
2010. dec. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor akár oda is biggyeszthetted volna, hogy a 3.-nak köszi vagy valami...
2010. dec. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!