Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, anélkül, hogy kellemetlenül érezné magát?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyok együtt a barátommal(18,18),nagyon-nagyon szeretjük egymást,sosem volt semmi baj,harmonikus a kapcsolatunk.De egy baki mégis akad,ha ezt lehet annak venni.Mielőtt összejöttünk sokáig ismerkedtünk,szóval nem volt az,hogy egy napon megkérdezte,hogy járunk? igen... értitek ugye? hanem minden szépen jött magától...egy idő után megcsókoltuk egymást először,na én attól a naptól számítom ez egész kezdetet.Ezt is csak utólag számoltam ki,hogy hanyadikán ,hogy is volt,melyik napon...stb... múlt héten kíváncsi voltam,mit reagál és óvatosan megemlítettem neki,hogy még xy nap és 29-e!Erre csak annyit mondott,hogy miért mi van akkor?Miért fontos? Tényleg mindent megtesz értem és nagyon is szeret,látom,érzem,de ez picit meglepett,hogy nem is tudja,azért ez fontos lenne nem?Hiába nem is olyan egy fiú,de ez azért minden párkapcsolatban mindkét félnek fontos és tudják ,nem?,hiszen mi lesz az évfordulókkor? vagy nem is lényeg? Mert nem hiszem,ha tudná,ezt kérdezte volna.
2009. jan. 23. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Királylány!

A fiúk többsége ABSZOLÚT IMMUNIS a dátumokra! Föl sem merül benne, hogy bármiféle dátumot is meg kéne jegyeznie!

Ahogy látom, téged sem az az 5% talált meg, aki kivétel.

Ha szeretnél valamit ezen a napon, akkor kérd meg őt erre.

Ha szereted, és ő is szeret - akkor ezen ne problémázzál.

2009. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem gondoltam volna,hogy ez a fiúknak nem számít...:s nem tudom.
2009. jan. 23. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudom, mikortól számítjuk a járást. Múltkor meg is kérdezte valaki a barátomtól, erre odafordult hozzám, mert ő se tudta. Még most se tudjuk :) Azt hiszem ki kéne egyeznünk valamiben.

Meg kéne kérdezned a barátodat, hogy mikor is kezdtetek járni, és ha nem tudtok dűlőre jutni, nevezzetek ki egy napot neki, vagy legyen az a nap, mikor először találkoztatok, vagy amikor először csókolóztatok.

2009. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Mi nekünk is 29-dike az összejövetelünk napja és most januárba lesz a 18 hónapos forduló:) Februárba meg uszájak leszünk március 1-jén megtartani mivel csak 28 napos a február:)
2009. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hm...hát mi is sokáig ismerkedtünk, nálunk is minden jött magától, de még magam sem tudom (nő vagyok),hogy mikor alakult ki a dolog,csak annyit, hogy kb áprilisban!Ezen felesleges kiakadnod!Tudom,hogy manapság az a divat,hogy már lassan a hétfordulót is ünneplik,de...Mi se ünnepeljük az évfordulót meg ilyeneket,pedig imádjuk egymást!És április nem tudom hányadikán leszünk 2 évesek!
2009. jan. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A férfiak tényleg nem nagyon kötnek semmit dátumokhoz és nem jegyeznek meg ilyesmiket még a szerelmükkel kapcsolatban sem. Ne haragudj rá emiatt, ilyen a férfiember...
2009. jan. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
55%

szia,en sikeresen kifogtam azt a pasit,aki tudja mikor volt az elso randink.Sot multkor beszelgettunk,es meg o mondta,hogy ma van ket honapja,hogy talakoztunk.en csaj vagyok es nekem nem jutott eszembe:)

ha meg mindenkibben megakarod unnepelni akkor kerdezd meg tole ,hogy mi volt ennyi meg ennyi honappal korabban.ha meg nem jut eszibe,nyugodtan mond meg neki,hogy mi volt,es ha szeret nem fog semmit szolni,es lehet hogy legnagyobb meglepetesedre kapsz valamit,ha meg nem,akkor konyveld el ugy,hogy o egy pasi,akinel nincsenek datumok.

2009. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

öm a dátumok számomra is elég kellemetlenek, mondjuk a családomban élők fontos dátumait ismerem (névnap, szülinap), de igazábol ami lyan dolog, hogy nem igazán érdekel, azok elalélnak a fejemből. Persze a barátodnak fontos vagy, akkor számára fontosak a veled kapcsolatos dátumok is. Mikor én a barátnőmmel kezdtem járni, pontosan én sem jegyeztem meg mikor volt az első csók, meg ilyenek, de eltelt 1 hónap és utána visszaszámoltam, mert mi is beszéltük ezt ketten, hogy azért illik tudni. Szerintem ha kicsit rávezeted, hogy kiváncsi vagy hogy tudja e mikor volt az első csók, meg ilyesmi, és hagysz neki egy kis időt, sztem tuti elagyal rajta, és tudni fogja.

szia:)

19/f

2009. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia. Ez furi, az én barátom minden dátumot tud. És érdekli is. Van olyan, hogy ő szól valami miatt, vagy valami apróságot ő észben tart, én viszont nem. Nem gondolnám h nagyon sokan nem foglalkoznak vele. Szerintem azért az átlag tudja.

Egyébként furcsa nekem h a 7 hónapra kérdezel rá, mért nem a 6-nál tetted meg, az a fél év. Meg lehet, hogy valamire számított, hirtelen nem tudta mire gondoljon mikor a dátumot mondtad. Attól tudhatja.... Eddig tudta?

2009. júl. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!