Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményeket szeretnék, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket szeretnék, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ha a fiú szakít a lánnyal azzal az indokkal, hogy fél, hogy megbánja a szakítást, de nem szereti úgy, ahogy egy párkapcsolatban kellene. A lány nem kérdezősködik, megérti, de eltűnik mindenhonnan (msn..iylesmi), hogy a fiú ne is tudjon róla semmit. A fiú pár nap múlva felhívja a lányt sablonszöveggel miujság, hogy vagy.. de a lány nem cseverészik vele, hanem csúnyán lerázza.

Szerintetek miért telefonált? Csak szimplán érdeklődött vagy lehetett más oka is..?


2010. dec. 21. 22:57
 1/3 anonim válasza:

Ez egyértelmű szerintem:

A pasi nem akart túl komoly dolgokat a lánytól. Nyilván úgyanúgy csak veled akar lenni, dumálni mint régen. Vagy barátkozni. Tehát nem volt igazán szerelmes belé, csak úgy járt vele, mert nem volt más. Persze nem rosszindulatból! A csaj szerintem szerelmes lett, és nyilván fáj neki az egész. És mivel a csajt most érdekli a telefonhívás, ezért nyilván újra szerelmes lenne, és ezt a pasi ha gonosz ki tudja használni. Én kihasználnám a pasi helyében a csajt, egyszer élünk...

2010. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne érdekeljen sztem. Ha ennyi esze volt, akkor viselje a következményeket. Ne beszélj vele, ne válaszolj neki. Nem fog soha szeretni
2010. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem attól fél, hogy rosszul döntött. De nem lehet ez egy komoly kapcsolat, ha ilyen nagy a bizonytalanság.
2010. dec. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!