Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapok még másodjára tőle még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapok még másodjára tőle még esélyt?

Figyelt kérdés

Hát nem is tom hol kezdjem el elég hosszú lesz,de azzal kezdem,h a(Ex) btommal több mint egy hónapja összejöttünk ö kezdeményezett,és azt mondta komolyan gondolja,hát bele is mentem,aztán szép volt jó volt minden,szépen lassan megszerettem,ki is mutattam amit érzek,amit nem kellett volna!!nah szilveszter,pfff..eszméletlen jó volt vele,aztán következő héten szakított velem,mert nem akar kapcsolatot,se velem se mással!ez volt az indok!nah eltelt egy hét ,egy szórakozó helyre kerültünk,de ár akkor barátjátol hallottam,h békülni akar,és nem tudtam mit gondoljak,hisz szeretem,nah taliztunk,de nem mondott semmit sem én meg úgy tettem mit aki nem tud semmit mit akar,mert barátja orromra kötötte,h nem mondta le nekem,h békülni akar!!nah mindegy ott voltam a szórakozóhelyen és látta mennyi pasi jön és táncol körülöttem,hisz nem vok csúnya legalább 5ujjamra kapok egy este allatt egy pasit ,de ö kell!nah eltértem egy kicsit a tárgytól!!:D

nah a lényeg nem foglakoztam vele,h ott van!!és egyből félre hívott,h békülni akar,sokat gondolt rám és hiányzom neki,meg elég féltékeny volt mikor pasik ott voltak körülöttem!!nah másnap taliztunk és kibékültem vele,és feltételeket is szabott,h btokkal akar többet lenni,mondtam jó rendben úgy is belementem!!3nap eltelt boldog voltam megint szakított msn-en,h ö nem akar megbántani én tökéletes vok ,de nem neki és én lennék az a nő akit megérdemel!de nem érzi ,azt,h iagzi lenne,nem tudja megvalósitani amik az a alap dolgok egy kapcsolatban,és se velem sem nélkülem,nah és vége lett,azóta nem besz vele,jah de suliban leállítotam,h gondolta,h msn-en szakít nem személyesen,és mondtam neki Nőjön fel még!!aztán semmi ,de nem tom kiverni fejemből,nekem ö kell,szeretem ezek ellenére,tom el kell engednek,talán túl ragaszkódó vok!nem tom??de ma megint ugyan oda megyünk bulizni,megint tegyek úgy mintha nem érdekelne,és hátha megint békülni akar,vagy hagyjam békén??tudom ez lenne a helyes!!de azt mondta a barátja,h nem barátok miatt hagyott el,hanem hogy a szerelem hiány miatt,szal nem szeretett sosem!!!


2009. jan. 23. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Jaj Draga!Ne hari h ezt mondom, de nagyon naiv vagy, elolvastam ezt a kimerito szoveget es azt szurtem ki belole h nagyon nagyon kihasznal..az nem pasi aki egyszer akar egyszer nem, egyszer hianyzol neki, par napra ra meg szakit...foleg msn-en, bena pasi es egyaltalan nem kellene vele foglalkoznod, hagyd a pi..be.meg mi az h o szakitott veled, majd adtal neki meg egy eselyt es o szab felteteleket..ez beteges..hagyd a francba. Ha tenyleg ilyen jo csaj vagy, aminek mondod magad, akkor talalj mast..
2009. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!