Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok le?

Figyelt kérdés

párommal egy éve vagyunk együtt, másfél éve szakitott vele a barátja. nemrég felhivta h meghalt egy rokona. elmegy a temetésére ami hamarosan lesz. teljesen ki vagyok borulva hogy mi fog ott és utána történni.. ti mit szolnátok, jah a pasinak asszem van párja.


25/F


2010. dec. 21. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
ajj ne légy már ekkora balfék, hogy hogy mi fog történni, őszinte részvétét fogja nyilvánítani aztán hello, nem egy temetésen fognak megcsalni jesszus:D
2010. dec. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Te nem vagy normális.


1: a pasinak van párja


2: nem gondoltál még arra, hogy a mostani barátnőd jól ismerte azt aki meghalt, ezért félretéve az esetleges sérelmeket az exe meghívta a temetésre hogy leróhassa a tiszteletét? Nyilván a srác majd a temetés utáni halotti toron letámadja a barátnődet, az ő csaja ezt majd végignézi, meg az egész család.


szánalmas vagy..

2010. dec. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de ha utana taliznak és beszélgetnek és stb?:S
2010. dec. 21. 16:02
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért vagy kiborulva? Miért történne bármi is, mikor már rég szakítottak és egy éve veled van? Ennyire nem bízol a barátnődben?

Én is jóban vagyok az exemmel, és ha neki meghalna valamelyik rokona, akit ismertem, én is elmennék a temetésre. Miért kell ebből ekkora ügyet csinálni?

Ha meg ennyire nem tudsz bízni benne (bár így nincs sok értelme a kapcsolatotoknak) akkor menj el vele. 20/L

2010. dec. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi. Viszont én biztos magammal vinném a páromat ilyen esetben.
2010. dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Számomra ez a kérdés azért hülyeség, mert ha egy pár vagytok, jogod van ott lenni a pároddal együtt!


Én tuti hogy elkísérném a b.nőmet nem hagynám , hogy egyedül menjen! És tádááám az ügy megoldva!

2010. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kéne elkísérni a párodat szimpla féltékenység miatt, egy tök ismeretlen ember temetésére. Aztán ott állnál te is szomorúan amikor azt sem tudod ki az elhunyt. Szerintem ez hülyeség lenne. Egyszerűen csak meg kéne bízni a párodban, és nem kéne annyira egy féltékeny kis gyökérnek lenni, hogy azt hiszed majd az exe rányomul a rokona temetésén, a jelenlegi barátnője társaságában. Komolyan ha ilyeneken gondolkodsz szerintem valami gond van a kapcsolatotokban. A boltba elengeded egyedül? nem félted hogy megtetszik a pénztárosnak és rányomul?..
2010. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez nem csak féltékenység!


Alap, hogy ha van barátnőm és nem csak randizgatunk hanem komolyabb a kapcsolatunk akkor elkísérem ilyen eseményekre, már csak azért is mert nem vagyok paraszt! És lássák, hogy a pasija figyel rá!

2010. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi keresnivalója ott a pasijának. De ok, elkísérheti, bár azt szerintem akkor is meg kell beszélni az érintettekkel...de itt már más a helyzet..ha elmegy vele úgyis csak féltékenységből fog..és ez szánalmas.
2010. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elkezdenek majd kufircolni a koporsón.. mi történne más?
2010. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!